Ingostav - ASM A 1:12 (1:5)

2. třída, skupina B - sobota 19.5.2012 - Brno - Kamínky

19.5.2012 - MaŠ
Naše branky: Jiří Mašek (Martin Plachký) 0:1, Pavel Křivý (Michal Kroupa) 0:2, Martin Plachký (Jiří Mašek) 0:3, Jiří Mašek (Martin Plachký) 0:4, Martin Plachký (Václav Burian) 1:5, Kryštof Večeřa (Jiří Mašek) 1:6, Pavel Křivý (Petr Doubravský) 1:7, Martin Mašek (Martin Špicl) 1:8, Kryštof Večeřa (Pavel Křivý) 1:9, Jiří Mašek (Kryštof Večeřa) 1:10, Martin Mašek (Martin Špicl) 1:11, Martin Špicl (Jan Mašek) 1:12 Sestava: Aleš Weinfurter - Jiří Mašek, Martin Plachký, Petr Doubravský, Jan Mašek, Michal Kroupa - Pavel Křivý, Kryštof Večeřa, Martin Mašek, Martin Špicl, Václav Burian A V sobotu, 19. 5. 2012 od 10,40 hod., jsme sehráli dnešní druhé mistrovské utkání proti týmu Ingostav. Opět jsme nechtěli utkání nijak podcenit, ale nic jiného než výhru jsme také brát nechtěli. Ihned z první naší akce jsme dokázali skórovat. MaŠ přihrál do uličky Plachtovi, ten ihned servíroval na Juru, který přesnou ránou k tyči vsítil branku - 0:1. Poté dvakrát během asi pěti minut vypíchl míč MaŠ obránci a vždy šel sám na brankáře, obě situace ale vyřešil stejně a stejně špatně, tzn. pokusem o další přihrávku na Plachtu, resp. Mařu. O chvíli později přidržel míč Míša, aby následně našel milimetrovou přihrávkou Póla, který v těchto situacích umí a trhal sítě - 0:2. V další kombinaci výborně zahráli Jura, MaŠ a Plachta, první přihrál do rohu na druhého jmenovaného, ten mu vrátil a Jura ještě servíroval na Plachtu, který neměl problém doklepnout do branky Ingostavu potřetí - 0:3. Za tohoto stavu se opřel při další akci do míče Plachta, ale jeho ránu stavila tyč. Následně opět založil akci na půlící čaře MaŠ, přihrál doleva do běhu Plachtovi, který stříleným centrem hledal nabíhajícího Juru a našel. Jura parádní ránou pod víko zvyšoval - 0:4. Poté jsme nechali soupeře po našem propadení dostat se do přečíslení a osamocení jeho útočník podél Turana korigoval - 1:4. Těsně před koncem poločasu však opět rychlonohý Plachta obdržel parádní přihrávku do běhu od Kumara a s přehledem proměnil svůj nájezd - 1:5. Takto skončil první poločas. Druhé dějství začal parádním lobem z vlastní půle Jura, našel přesně hlavu sběhnuvšího Krištofinha a ten míč fantasticky usměrnil za záda soupeřova brankáře pošesté - 1:6. Následně napřáhl z levé strany Dub, brankář míč jen vyrazil před sebe, ale pohotový všudybyl Pól s přehledem doklepl - 1:7. Zvýšit mohl následně opět Pól, kterého po individuální akci hledal na pravé tyči Krištofinho, ale první jmenovaný na míč jen těsně nedosáhl. Za chvíli dobře zakombinovali Mařa s MaŠem. První jmenovaný založil akci po levé straně, přihrál na MaŠe doprava, ten mu z první vracel na levou tyč a Mařa s přehledem doklepl - 1:8. Za chvíli ve středu pole přihrál míč Pól Krištofinhovi, ten se skvěle uvolnil a bombou, která orazítkovala obě tyče zvýšil opět naše suverénní vedení - 1:9. V další kombinaci si několikrát vyměnili míč Jura s Krištofinhem a první jmenovaný nekompromisně zakončoval - 1:10. Těsně před koncem zápasu opět zopakovali svoji předešlou akci Mařa s MaŠem, první jmenovaný přihrál na pravou tyč MaŠovi, ten opět vracel zpět a Mařa opět trhal sítě - 1:11. Tečku za utkáním udělal kapitán MaŠ, který zaběhl na roh Ghedy a míč poslal přesně za zády brankáře Ingostavu - 1:12. Sumasumárum: Proti tomuto soupeři jsme měli jasně utkání ve své moci. Měli jsme spoustu šancí a zahráli mnoho krásný a brankových akcí. Celému týmu bych rád opět poděkoval za bojovaný a zodpovědný výkon. SAN MARINO OLÉÉÉÉÉÉ !!!!!! MaŠ PO 24. KOLE (19.5.2012)