RLF - ASM A 0:1 (0:0)

2. třída, skupina B - sobota 2.6.2012 - Brno - Kamínky

2.6.2012 - MaŠ
Naše branka: Jiří Mašek (Petr Doubravský) 0:1 Sestava: Aleš Weinfurter - Michal Kroupa, Jan Maňásek, Jiří Mašek, Martin Plachký - Pavel Křivý, Martin Špicl, Petr Doubravský, Jan Mašek A V sobotu, 2. 6. 2012 od 9,00 hod., jsme nastoupili k dalšímu mistrovskému utkání proti velmi silnému soupeři - RLF, v jehož řadách hraje dosavadní suverénně nejlepší střelec této soutěže - Ivo Kusák, navíc se kluci sešli v kompletní sestavě, takže kvalitní utkání mohlo začít. Od úvodních minut se rozehrála taktická a velmi vyrovnaná bitva. Obě obrany fungovaly na jedničku, takže příležitostí bylo hodně pomálu. Veškeré naše pokusy končily blokem obrany RLF a stejně tak dopadali šance našeho dnešního soupeře. Po dlouhé době jsme měli herně silného protivníka. První vážnější šanci měl soupeř, ale v našem přečíslení vyslal projektyl, který šel nad naši svatyni. Těsně před koncem poločasu se dral před branku po narážece od Póla MaŠ, ale jeho pokus lapil bezchybný brankář RLF. Poločas tedy skončil bez branek. Ve druhém dějství jsme přidali na aktivitě a soupeře jsme začali viditelně přehrávat. Ten i nadále bezchybně bránil a hned v úvodu si vynutil tlak dvěma svými střelami Míša. Po pár minutách se zastřeloval i MaŠ, ale střela opět letěla nad, stejně tak dopadl i pokus agilního Póla. Po rohovém kopu zprava v podání Ghedy střílel opět z první sběhnuvší MaŠ, ale jeho pokus minul zadní tyč jen o pár centimetrů. Po chvíli si sběhl na přihrávku od Jury opět MaŠ, vypálil, brankář vyrazil a dobíhající Gheda se snažil ležícího brankáře ještě přehodit, ten jej však fantasticky vychytal. Asi v polovině druhé půle vybojoval míč na půlce dravec Pól, vysunul po levé straně Duba, ten vrátil pod sebe na paty Jurovi, který však ještě míč trefil a přehodil chytře brankáře - 0:1. Ihned z protiútoku zazlobilo také RLF, dalekonosnou ránu vykopl reflexivně Turan na roh, po kterém rovněž vystřihl parádní zákrok. Soupeř šel do power-play, ale byl prakticky bezzubí. Naopak jejich rozehrávku přerušil a míč vypíchl Gheda, šel sám na prázdnou branku, ale bohužel ji netrefil. Po chvíli Gheda rozehrál rychle a nečekaně roh na MaŠe, ten byl zcela sám před brankářem, ale trefil pouze levou tyč branky RLF. Zbytek utkání jsme si již s přehledem pohlídali a bereme tak další zasloužené body. Sumasumárum: Chtěl bych vzdál hold soupeři, jelikož jsme po dlouhé době sehráli utkání se sobě rovným mužstvem, který hrál opravdu dobře. Přinejmenším stejná pochvala patří však i celému našemu týmu, jenž celé utkání odmakal a vybojoval pro naše barvy další důležité 3 body. MaŠ