ASM A - Panama B 1:0 (1:0)

1. třída, skupina A - sobota 8.9.2012 - Brno - Svážná

8.9.2012 - MaŠ
Naše branka: Jan Kouřil (Martin Plachký) 1:0 Sestava: Aleš Weinfurter - Václav Burian, Jan Mašek, Jiří Mašek, Michal Kroupa, Martin Plachký - Martin Mašek, Martin Špicl, Jan Kouřil, Dominik Martinek, Pavel Křivý Fotogalerie z utkání je v příspěvku A Ve druhém dnešním utkání nás čekal v sobotu, 8. 9. 2012 od 14,40 hod., pro nás neznámý tým rezervy Panamy. Chtěli jsme navázat na úspěšné první utkání, ale věděli jsme, že to nebude vůbec jednoduché. Od úvodních minut jsme byli aktivnějším týmem, soupeře jsme na dostřel vůbec nepouštěli, ale ten stejně jako BB Press spolehlivě bránil a čekal na naše potencionální chybičky. Po několika minutách vypálil nečekaně zdálky Kumar, Pól břed brankářem dobře clonil, ale míč jen orazítkoval pravou tyč. Asi v 10. minutě se zmocnil míče Plachta, pronikal sám zleva, ale jeho následnou ránu vytěsnil brankář Panamy na tyč. Poté zapressoval obránce Pól, ten upadl a byť to bylo sporné, hra pokračovala dál. Míč se dostal k Plachtovi, ten přihrál před branku Janochovi, jenž nás dostal do vedení ránou do odkryté svatyně - 1:0. Soupeř přitvrdil, ale i nadále jsme ho do šancí nepouštěli. Jedinou vážnější ránu brankáře Panamy při power-play vyrazil fantasticky Turan na roh. Poté dvakrát pálil v tísni MaŠ a následně i Nidal Oreidi, ale brankář soupeře dokázal vždy zakročit. Za chvíli pálil na zadní tyč zleva Jura, ale Plachta ve skluzu těsně jen nedošáhl. Podobně dopadl po přihrávce na zadní tyč od stejného asistenta Pól, brankář Panamy v tísni míč vykopl. Asi dvě minuty před koncem poločasu však zkratoval rebel v dresu Panamy a v hlavičkovém souboji udeřil loktem Plachtu do obličeje. Obdržel zaslouženě červenou kartu a po dlouhých dohadech se tým soupeře rozhodl nepokračovat, takže utkání bylo ukončeno a mělo by být kontumováno na výsledek 5:0. Sumasumárum: Upřímně řečeno, jsem naštvanej, jelikož jsem alespoň já chtěl, abychom utkání odehráli do konce, bohužel nervózní soupeř to neunesl a utkání nenechal pokračovat. Jinak jsme hráli poměrně slušně, opatrně, ale jinak to v této soutěži nepůjde. Hlavně že bereme 3 body a po prvním hracím dnu jsme 100%. SAN MARINO OLÉÉÉÉÉÉ !!!! MaŠ PO 2. KOLE (8.9.2012)