ASM A - Bianco 1:0 (1:0)

1. třída, skupina A - sobota 22.9.2012 - Brno - Svážná

22.9.2012 - MaŠ
Naše branka: Jan Kouřil (Jiří Mašek) 1:0 Sestava: Aleš Weinfurter - Michal Kroupa, Jan Mašek, Jiří Mašek, Martin Plachký - Kryštof Večeřa, Martin Špicl, Jan Kouřil, Václav Burian Fotogalerie z utkání je v příspěvku A V sobotu, 22. 9. 2012 od 12,20 hod., jsme nastoupili k dalšímu mistrovskému utkání proti již tradinímu soupeři - Bianco. Chtěli jsme zůstat na vítězné vlně, ale věděli jsme, že soupeř je velmi futsalový a nenechá nám nic zadarmo. Od úvodních minut začala vyrovnaná partie a větší aktivita se přesouvala z jedné strany na druhou. Na začátku provětralo Bianco dvakrát z dálky rukavice Turana, ale ten byl vždy pozorný. Asi v polovině prvního dějství rozehrál rychlý aut Jura, našel před brankou Janocha a ten nedal brankáři soupeře šanci - 1:0. Za chvíli mohl zvýšit Krištofinho, když zaběhl za hostující obranu Jura, servíroval zpět na prvního jmenovaného, ale toho brankář soupeře vychytal. Za chvíli střílel opět Krištofinho, ale opět soupeřova brankáře nepřelstil. To bylo z prvního poločasu vše. Na začátku druhé půle přerušil Janoch protiútok soupeře, tím vysunul Kumara, ten zasekl a loboval brankáře Bianca, bohužel míč skončil nad. Poté zahrozilo Bianco, ale Turan byl pozorný a jejich ránu vyrazil. Parádní akci následně vymyslel Plachta s Kumarem, první jmenovaný předskočil soupeřova hráče, narazil si s druhým jmenovaných a skluzem z úhlu poklízel do branky, bohužel trefil jen zadní tyč. Do další šance se dostal Kumar, jenž zakončoval hlavou, ale brankáře soupeře nepřekonal. Hezky střílel poté i Míša, ale ani on nebyl úspěšný. Těsně před koncem rozehráli aut rychle Krištofinho s Janochem, ten servíroval před branku na Plachtu, ale jeho lob zastavilo břevno. Sumasumárum: Velice vyrovnané utkání se skvělým soupeřem jsme zaslouženě vyhráli. Obrana fungovala na jedničku a nějaké ty šance jsme si rovněž dokázali vytvořit. Po zásluze tak bereme další 3 body. SAN MARINO OLÉÉÉÉ !!! MaŠ