ASM A - Atraps 3:1 (1:0)

Příprava - čtvrtek 15.9.2016 - Tišnov - hala SSK

15.9.2016 - MaŠ

Naše branky: Jiří Mašek (Václav Seyfert) 1:0, Václav Seyfert (Jiří Mašek) 2:0, Kryštof Večeřa (Martin Plachký) 3:1

Sestava: Václav Burian - Michal Kroupa, Martin Plachký, Jiří Mašek - Lukáš Veselý, Václav Seyfert, Kryštof Večeřa, Martin Špicl

Ve čtvrtek, 15. 9. 2016 od 19,30 hod., jsme sehráli letošní první přátelské utkání s nově druholigovým týmem - ATRAPS Brno. Tým je hojně posílem a novým trenérem se stal Martin Brůna. Utkání jsme dohodli na 3 třetiny po 20 minutách hrubého času.

V první části se ani jedno z mužstev moc do šancí nedostávalo a bylo vidět, že pro nás je to vlastně letošní první seznamovaní se s halou. Dobře jsme bránili a byli přeci jen o maličko lepším týmem. Asi jedinou příležitost, o které se dá trošku hovořit byl náš výpad v samotném závěru, když servíroval Krištofinho doprava na nabíhajícího MaŠe, který chtěl míč vracet, ale ten mu uskočil a bylo po šanci.

Ve druhé části se již hra o něco zlepšovala a objevovali se i šance. Ve 30. minutě vyvezl míč Sája a přihrál doleva Jurovi, ten si obešel gólmana a míč poklidil do prázdné branky - 1:0. Poté se v krátném časovém horizontu řítil na brankáře Krištofinho, ale poprvé jej zlikvidoval gólman, podruhé náš hráč pálil bodlem mimo. I soupeř měl v druhé části příležitosti, ale Kumar obě velké šance vždy skvěle zlikvidoval.

V úvodu třetí části jsme soupeře hodně zapressovali až před jeho brankou, Jura získal míč, vratil jej zpět Sájovi a ten přeloboval bezmocného brankáře Atrapsu - 0:2. Ve 48. minutě zahrával soupeř aut, lobem přenesl míč na druhou polovinu a zde parádně z voleje nedal šanci Kumarovi útočník Atrapsu - 1:2. V 55. minutě sebral míč soupeři Plachta, okolo obránce vysunul zabíhajícího Krištofinha, ten si kliknul brankáře a do prázdné branky zapečetil výsledek - 1:3.

Sumasumárum: Pro nás to bylo první setkání v halou v letošním roce. Výkon nebyl nejhorší, ale je hodně co pilovat. Všichni ale dřeli jak to jen šlo a pevně věřme, že v letošním roce nebudeme v Divizi E hrát druhé housle.