FC Kloboučky - ASM A 8:3 (5:2)

Divize E - sobota 14.1.2017 - Křenovice

14.1.2017 - MaŠ

Naše branky: Jan Mašek 1:1, Václav Seyfert (Michael Malásek) 2:2, Kryštof Večeřa (Martin Plachký) 6:3

Sestava: Václav Burian - Michael Malásek, Ondřej Halas, Michal Kroupa, Martin Plachký - Kryštof Večeřa, Jan Mašek, Václav Seyfert, Martin Špicl

ŽK: Michal Kroupa, Ondřej Halas, Martin Plachký

V sobotu, 14. 1. 2017 od 20,00 hod., jsme nastoupili k dalšímu mistrovskému utkání v Křenovicích proti domácímu týmu FC Kloboučky. Procházíme největší krizí v historii klubu, přesto jsme se o body chtěli porvat.

Hned v první minutě ztratil Skunk na půlce míč, soupeřův hráč napřáhl z 15-ti metrů a Kumarovi míč zapadl k levé tyči - 1:0. Ve 4. minutě se dobře prosadil Skunk, ale napálil pouze gólmana. Po dalším následném propadu nás domácí totálně rozebrali a jen díky parádnímu zákroku Kumara se skóre neměnilo. V 10. minutě prošel přes dva protihráče Skunk, nastřeloval na zadní tyč, ale MaŠ na míč nedosáhl. Ve 13. minutě přerušil rozehrávku soupeře Gheda a z 15-ti metrů přízemní ranou vyrovnal - 1:1. O minutu později jsme dokonce mohli jít do vedení, Plachta si narazil míč se Skunkem a v tísni poté servíroval překvapenému Ghedovi, ten míč před prázdnou brankou nezpracoval. Do další slibné příležitosti vyslal Krištofinho MaŠe, který však sám před brankářem jen dvakrát zakončoval právě do něj. V 15. minutě pronikli domácí kontr po pravé straně, následoval nástřel z 10-ti metrů a Kumar se opět mohl červenat - 2:1. Za minutu dostal míč na hrušku od Michala Sája, obtočil se okolo obránce a přízemní ranou k tyči opět vyrovnal - 2:2. V 17. minutě zahrávaly Kloboučky trestný kop z 10-ti metrů a dotřetice míč procedili skrz "rukavice" našeho brankáře - 3:2. O minutu později fauloval pošesté Míša a desetimetrový kop bohužel opět skrz Kumara prošel, pardon proskákal, až do naší sítě - 4:2. V poslední minutě nakopl dlouhý míč domácí gólman, Skunk podskočil a útočník z otočky prostřelil Kumara popáté - 5:2.

Ve 23. minutě jsme zahráli velmi dobrou kombinaci, Skunk si narazil s Ghedou, posunul na Sáju, jenž mu vrátil, ale Skunk loboval brankáře, bohužel těsně minul. O minutu později se uvolnil na levé straně domácí útočník mezi nohama MaŠe a následně prostřelil Kumara pošesté - 6:2. Ve 26. minutě jsme dobře zakombinovali a Michal zakončoval ranou do gólmana, odražený míč poté opět napálil, ale jen do tyče. Ve 30. minutě rozehrál roh Plachta na Krištofinha, ten vypálil a korigoval - 6:3. Ihned po rozehře mohl stejný hráč snížit na rozdíl dvou branek, ale těsně minul cíl. Domácí následně opět několikrát zahrozili, ale situace slušně řešil Kumar, nabo končily nepřesně. Ve 33. minutě se po přihrávce od Skunka obtočil na hrušce okolo svého střážce MaŠ, naněkolikrát zakončoval, ale následně pískl rozhodčí nepochopitelně šestý faul proti nám. Desítku ale domácí neproměnili. Ve 34. minutě poslal až za obranu krásný míč Michal až na MaŠe, ale ten v super příležitosti opět selhal a branku minul. Ve 38. minutě kopali domácí další desetimetrový kop, již 4. v utkání a tento proměnil jejich brankář - 7:3. Při naší power-play nás poté domácí ještě jednou přehráli, Plachtu prostřelil domácí útočník a zapečetil tak konečný výsledek - 8:3.

Sumasumárum: Měli jsme bojovat o všechno, boj jsme prohráli. Těžko se mi k tomu něco píše, nejen k tomuto utkání ale vůbec k celé situaci ve které jsme všichni, ...........