Kalábek C - ASM A 1:2 (0:0)

1. třída, skupina A - sobota 6.10.2012 - Brno - Kraví hora

6.10.2012 - MaŠ
Naše branky: Martin Plachký 0:1, Dominik Martinek (Michal Kroupa) 0:2 Sestava: Aleš Weinfurter - Jan Mašek, Jiří Mašek, Michal Kroupa, Martin Plachký - Jan Kouřil, Martin Špicl, Dominik Martinek, Jakub Duchoň A V sobotu, 6. 10. 2012 od 9,50 hod., jsme nastoupili k dnešnímu druhému mistrovskému utkání proti silnému týmu - Kalábek "C". V jeho řadách nově reprezentuje náš spoluhráč z velkého fotbalu - Martin Midrla. Chtěli jsme po 3 kolech vyhrát. Od prvních minut začala opatrná partie, ve které jsme však byli mírně aktivnější my. Ihned v úvodu se dostal po naší kombinaci do velké šance Jakub, ale výborný brankář soupeře jeho pokus zlikvidoval. Po chvíli vysunul Janoch opět Jakuba, který si položil brankáře, ten mu však v poslední chvíli míč vyrazil. Další naši akci založil opět Janoch, přihrál Jurovi, ten servíroval na zadní tyč Nidalu Oreidimu, který však trefil jen břevno. Další velkou šanci měl Plachta, kterému přihrával před branku Jura, Plachtovu ránu k tyči však brankář domácích bravurně vyrazil. Za pár minut zahrozil také soupeř, z trestného kopu pálil jejich hráč těsně vedle. Asi v 15. minutě měl Kalábek superšanci, když z bezprostřední blízkostí pálil jejich útočník, ale Turan vystřihl přímo fantastický zákrok a míč vytěsnil na roh. Po rohu Jury se pak dostal k zakončení Gheda, ale jeho megašanci brankář soupeře vyrazil. Po rohu ve skrumáži pálil ještě Plachta, ale jeho první pokus gólman vyrazil a další jeho rána trefila Janocha. Ani poslední naše šance v podání Jakuba nebyla využita, tak jsme měnili strany za bezbrankového stavu. Druhé dějství začalo pro naše barvy přímo skvěle. Plachta přerušil rozehrávku soupeře, sám utekl a podél brankáře otevřel skóre utkání - 0:1. Od této chvíle jsme začali hrát ještě opatrněji a čekali, co předvede soupeř. Za chvíli vyvezl míč Jura, vysunul křižně Míšu, který však z úhlu trefil jen tyč. Zanedlouho mohl zvýšit náš náskok Jakub, jenž nejdříve vyvezl míč, pak přihrál doprava Míšovi, ten mu ještě vrátil, ale první jmenovaný místo prázdné branky trefil jen levou tyč. Po našem dalším brejku, jenž založil Janoch přihrávkou na Juru, pálil druhý jmenovaný k tyči, ale brankář Kalábka míč vyrazil. Posledních 8 minut hrál soupeř power-play a hrál ji přímo skvěle. Prakticky nám nepůjčil míč a donutil nás k velkému obrannému výkonu. Po jednom jejich zakončení však útočník nastřelil Míšu, od toho se míč odrazil k Nidalu Oreidimu a ten přes celé hřiště trefil odkrytou branku - 0:2. Minutu před koncem Kalábek konečně vymyslel kombinaci při power-play, průnik po pravé straně a následnou přihrávku před naši branku dorazil za Turanova záda osamocený útočník Kalábka. Zbytek utkání jsme si již však pohlídali, takže bereme další důležité a zasloužené 3 body. Sumasumárum: Opět výborné utkání se skvělým soupeřem. Zaslouženě jsme vyhráli a opět to bylo především díky bojovnosti celého týmu. Super borci. SAN MARINO OLÉÉÉÉÉÉÉ !!!!! MaŠ PO 8. KOLE (6.10.2012)