2. třída, skupina C - neděle 11.9.2016 - Brno - Srbská

11.9.2016 - MaŠ

Naše branky: Jan Kouřil (Jiří Mašek) 0:1, Martin Špicl (Jiří Mašek) 0:2

Sestava: Marek Divácký - Jiří Mašek, Petr Vojta, Tomáš Koláček - Jan Kouřil, Martin Špicl

V neděli, 11. 9. 2016 od 10,40 hod., jsme sehráli další velmi těžké utkání s rezervou týmu FFT Vinohrady. Soupeř měl opět dvě čerstvé čtyřky oproti nám, kteří jsme měli navíc pouze jednoho hráče.

Hned ve druhé minutě po trestném kopu napálil míč Janoch do břevna. V 8. minutě se nadechl k velkému sólu Jura, obešel dva protihráče a servíroval před prázdnou branku Janochovi - 0:1. Dobře jsme bránili a soupeře jsme do ničeho nepouštěli. V 15. minutě zahrával Jura rohový kop zprava, polovysokým míčem přihrál přímo do šestky, kde z voleje prostřelil brankáře MaŠ - 0:2. Do poločasu mohl z náběhu zvyšoval opět MaŠ po parádním pasu Jury, ale tentokráte jeho pokus gólman FFT vychytal.

Ve druhém dějství nám velmi rychle docházely síly. Ihned po rezehře soupeře jsme inkasovali již ve 3. ze 4 odehraných utkání. FFT zakombinovali a nástřel na zadní tyč pohodlně poklízel přes Koblížka útočník soupeře - 1:2. Zvyšovat mohl po našem brejku a nezjištné přihrávce od Janocha MaŠ, ale v dobré pozici míč trestuhodně promáchl. O pár minut později opět tito dva zakombinovali, ale MaŠ na místo zpětné přihrávky na zadní tyč Janochovi zbrkle zakončil mimo. Od této chvíle již hrálo jen jedno mužstvo a my pouze bránili. Ve 30. minutě soupeř přihrál pomalý míč do šestky, Mara zaspal a domácím jsme tak naprosto zbytečně dovolili vyrovnání. Ve 36. minutě na Juru zatlačil útočník domácích, ten ztratil míč, ránu útočníka Mara vyrazil a doklepnutí do prázdné branky zastavila tyč, celou akci skluzem dobránil Pípa. Utkání jsme tak nakonec ubojovali k remízovému stavu.

Sumasumárum: V tomto utkání jsme hráli v rámci možností velmi úsporně. Nakonec jsme po dobrých akcích soupeři odskočili o dvě branky. Bohužel tradičně po nedůsledném bránění jsme nakonec doslova darovali soupeři dvě branky a tím i vyrovnání.