Jiříkovice - ASM A 0:2 (0:1)

1. třída, skupina A - sobota 13.10.2012 - Brno - Svážná

13.10.2012 - MaŠ
Naše branky: Václav Burian (Martin Plachký) 0:1, Pavek Křivý (Jiří Mašek) 0:2 Sestava: Ondřej Borkovec - Michal Kroupa, Jan Mašek, Jiří Mašek, Martin Plachký, Václav Burian - Martin Špicl, Dominik Martinek, Jan Kouřil, Martin Mašek, Pavel Křivý V sobotu, 13. 10. 2012 od 12,20 hod., jsme nastoupili k dalšímu mistrovskému utkání na Svážné proti týmu - Jiříkovice. Měli jsme jasný plán, chtěli jsme vybojovat všechny 3 body a pokud možno předvést dobrý futsal. Od prvních minut jsme byli aktivnější a asi v 5. minutě vysunul do uličky Plachta Kumara a ten z otočky nedal šanci soupeřově brankáři - 0:1. Poté měly velkou šanci Jiříkovice. Onóš však dvakrát parádně vyrazil a následnou střelu z prázdné branky vykopl Mařa. Poté uvolnil Pól Ghedu, ten šel sám na brankáře, který jej však bravurně vychytal. Těsně před koncem poločasu zahrály Jiříkovice rychlou akci a z úhlu pálily do břevna. Po vedoucí brance jsme se zbytečně přizpůsobili hře soupeře a nebylo se moc na co dívat. Na začátku druhé půle se dostaly do šance opět Jiříkovice, ale Onóš byl opět bezchybný. Následně se k trestnému kopu postavil MaŠ, jeho ránu brankář vyrazil a následnou dělovku v podání Míši brankář opět skvěle vyrazil na roh. Za chvíli jsme šli ve 3 na 2, Nidal Oreidi poslal míč zleva pod sebe na MaŠe, ten mu vracel na zadní tyč, ale Nidal patičkou minul prázdnou branku. Poté zabojoval Gheda, obral o míč obránce, ale následně netrefil branku. Pak už bylo veseleji, Mařa narážečkou uvolnil vlevo bratra Juru, ten naservíroval před prázdnou branku Pólovi a ten poprvé letos trhal sítě - 0:2. Od této chvíle jsme již hráli o hodně aktivněji. Pól tradičně vybojoval míč, uvolnil Juru, ale jeho dělovku vytěsnil gólman soupeře na roh. V další akci vysunul Jura Kumara, ale ten svoji šanci nedal. Pak vybojoval míč opět Pól a šli jsme ve 2 sami na brankáře, Pól přihrál Jurovi, ten si položil brankáře, ale jeho následný pokus vykopl z branky obránce. Těsně před koncem ztratil míč Nidal Oreidi a Onóš musel čelit tvrdému projektilu, který však bravurně vytěsnil na roh. V poslední minutě jsme šli opět ve 3 na 2, ale Nidal Oreidi, jemuž asistoval Jura opět patičkou nepromněnil. Sumasumárum: V utkání jsme sice nepředvedli kdoví jaký futsal, ale hráli jsme účelně. Obrana fungovala velice dobře, Onóš vychytal všechny nebezpečné situace a vítězství jsme si tedy zkušeně pohlídali. MaŠ