Saint Diana - ASM A 1:6 (0:4)

1. třída, skupina A - sobota 13.10.2012 - Brno - Svážná

13.10.2012 - MaŠ
Naše branky: Jiří Mašek (Martin Plachký) 0:1, Jan Kouřil (Martin Špicl) 0:2, Dominik Martinek (Jiří Mašek) 0:3, Jiří Mašek (penalta) 0:4, Pavel Křivý (Jan Kouřil) 0:5, Jan Kouřil (Jiří Mašek) 1:6 Sestava: Ondřej Borkovec - Václav Burian, Jan Mašek, Jiří Mašek, Martin Plachký, Michal Kroupa - Dominik Martinek, Martin Mašek, Pavel Křivý, Jan Kouřil, Martin Špicl V sobotu, 13. 10. 2012 od 13,10 hod., jsme sehráli naše další mistrovské utkání na Svážné proti týmu Saint Diana. Nejdříve to vypadalo, že se soupeř ani nesejde, začal prvních asi 5 minut jen ve 4, poté došli další hráči a vše šlo v tradiční rytmu. Hned v úvodu měl po přiťuknutí od Janocha příležitost MaŠ, ale netrefil branku. Za minutu přihrál Plachta Jurovi a ten tvrdě bodlem procedil míč za záda brankáře soupeře - 0:1. Za další minutu přihrál do uličky na sbíhajícího MaŠe Jura, ten nečekaně z první přihrál Janochovi, který po krátkém zaseknutí bodlem mířil přesně k tyči - 0:2. Na konci naší další kombinace byl MaŠ, který servíroval na zadní tyč Janochovi, ale míč poslal příliš vysoký, tak druhý jmenovaný zacílil míč jen do břevna. Asi v polovině první půle vyvezl míč po levé straně Jura, přihrál na "šestku" Nidalu Oreidimu, který z otočky zamířil přesně k protilehlé tyči - 0:3. Těsně před koncem poločasu byl faulován v pokutovém území Jura a sám se postavil k penaltě, kterou přesně o levou tyč proměnil - 0:4. Ihned na úvod druhé půle vyslal do šance Plachta Janocha, který však netrefil branku. Poté se uvolnil Plachta a prošel sám až před brankáře soupeře, ten jej však vychytal. Po chvíli přihrál Janoch Pólovi, ten se ocitl sám před brankářem, kterému procedil míč mezi nohama - 0:5. Za chvíli se dostala do šance i Saint Diana, tu chytil Onóš, ale když už míč držel v rukou, tak mu jej vykopl soupeřův hráč a jeho spoluhráč do prázdné branky korigoval - 1:5. Hned z rozehrávky asistoval Jura Janochovi, ten se šikovně natlačil před obránce a dělovkou bodlem pod víko trhal sítě - 1:6. Poté měla velkou šanci Saint Diana, ale trestný kop Onóš skvěle vyrazil. Asi od 10. minuty druhé půle jsme začali hrát power-play, ve které jsme však nic zásadního nevymysleli. Janoch uvolnil z autu Kumara, ale jeho dělovka jen těsně minula branku. Poté se ocitl sám před brankářem Gheda, ale ten jej svěle vychytal, odražený míč ještě vybojoval na obránci Janoch, ale místo přihrávky na Mařu volil ránu, který neměla gólové parametry. Po Mařově přiťuknutí se opět dostal ke střele Gheda, ale ten vypálil tvrdě jen vedle branky. Do naší poslední šance vyslal Kumar Mařu, ale ten za záda brankáře míč nepropasíroval. Při naší power-play vychytal dvě super šance soupeře Plachta, který se vždy nebojácně vrhnul pod nohy útočníkům Saint Diany. Sumasumárum: Soupeř nám díky menšímu počtu ulehčil začátek, ale poté už vše probíhalo dle tradičních not. Tým bojoval a dle mého podal rozhodně lepší výkon než v dnešním prvním utkání. Dnes jsme tedy vybojovali opět plný počet bodů a do dalšího kola jsme stále na hezké 3. pozici. MaŠ