ASM A - Kickers 6:5 (2:1)

1. třída, skupina A - sobota 3.11.2012 - Brno - Svážná

3.11.2012 - MaŠ
Naše branky: Jan Mašek (Martin Špicl) 1:0, Jiří Mašek (Václav Burian) 2:0, Jiří Mašek (Michal Kroupa) 3:1, Jan Mašek (Martin Mašek) 4:1, Jan Kouřil (Martin Špicl) 5:2, Michal Kroupa (Jan Mašek) 6:3 Sestava: Aleš Weinfurter - Jan Mašek, Jiří Mašek, Michal Kroupa - Jan Kouřil, Martin Mašek, Václav Burian, Martin Špicl A V sobotu, 3. 11. 2012 od 9,00 hod., jsme nastoupili proti letošnímu severénnímu lídru naší soutěže - týmu Kickers. Chtěli jsme maximálně soupeře potrápit a pokud možno vybojvoat i nějaké body. Od prvních minut se započala vyrovnaná partie, jejíž úvod vyšel lépe nám. MaŠ rozehrál chytrý aut na Ghedu, ten z první vypálil na zadní tyč a dostal nás tak do vedení - 1:0. Poté se dostal do velké příležitosti i soupeř, ale Turan jeho střelu zlikvidoval. Po pár minutách se dobře uvolnil okolo 2 obránců Janoch a z otočky vypálil, brankář Kickers však jeho pokus vyrazil. Asi v polovině první půle podržel míč Kumar, sklepl pod sebe Jurovi a ten vypustil dělovku, která skončila za zády brankáře soupeře - 2:0. Prakticky z protiútoku utekl útočník Kickers, Jura jej však výborně vytěsnil a následnou ránu vyrazil pozorný Turan na roh. Následně pronikal po pravé straně bojovník Mařa, přihrál pod sebe na kapitána MaŠe, který však v tísni za záda brankáře míč nadvakrát neprocpal. Poté soupeř sehrál výbornou akci na jeden dotek a jejich obránce obstřelil padajícího Turana - 2:1. Těsně před koncem poločasu přiťukl Jura Janochovi, ten se skvěle uvolnil a jen díky teči obránce skončil míč těsně nad brankou Kickers. Druhý poločas jsme započali profesorsky, při naší výměně míče jej podržel Míša, vyslal do uličky Juru a ten další parádní křižnou ránou trhal sítě - 3:1. Poté vypíchl míč soupeři Mařa, postupoval s Ghedou 2 na 1, přihrál mu, ten mu vrátil, Mařa však trefil tyč, naštěstí ještě vracel zpět před branku na Ghedu a bylo to 4:1. Kickers však následně opět korigovali, střelu na zadní tyč Turan jen ztlumil a bohužel se dostal poté k míči později jak útočník, jenž pohodlně doklepl - 4:2. Hrálo se nahoru - dolů. Míč získal Janoch, přihrál volnému MaŠovi, ten mu přesně načasoval přihrávku zpět a Janoch do prázdné branky opět zvyšoval - 5:2. Pak předvedl parádní techniku Jura, přes hlavu obránce si přehodil míč, servíroval na volného Ghedu, ten však místo střely přihrával Kumarovi a z velké šance tedy nic nebylo. Ihned v zápětí vypíchl míč obránci Kumar a šel sám na brankáře, který jej však vychytal. Poté bohužel vyrobil hrubku při rozehrávce domů Míša, Turan míč odkopl v tísni jen na kopačku protihráče, jenž nahrál dalšímu, který nekompromisně prostřelil vše, co mu stálo v cestě - 5:3. Prakticky hned z rozehrávky vysunul do brejku Gheda Míšu, ten šel sám na brankáře, položil si jej a pohodlně dovedl míč do sítě - 6:3. Bohužel ke konci utkání nás soupeř zatlačil a z jedné skrumáže před naší brankou vypustil nechytatelnou ránu k tyči, kterou Turan ani nemohl vidět - 6:4. Minutu před koncem brankář soupeře vyhodil dlouhý míč, na který zaběhl jejich útočník a z úhlu lehce vypálil, Turan si však vybral slabší chvilku a míč mu prošel mezi nohama - 6:5. Zbytek utkání jsme si již s přehledem pohlídali. Sumasumárum: Utkání bylo celým týmem odmakáno, myslím, že jsme byli i lepším týmem a zaslouženě bereme favoritovi všechny body. Škoda jen chyb při posledních 3 brankách, které nás dostali až do zbytečného závěrečného dramatu. Super 3 body borci, jedeme dál - SAN MARINO OLÉÉÉÉÉ !!!!! MaŠ PO 14. KOLE (3.11.2012)