ASM A - Nasan 3:4 (1:2)

Pohár FAČR - čtvrtek 23.2.2017 - Tišnov - Hala SSK

25.2.2017 - MaŠ

Naše branky: Václav Seyfert (Vojtěch Divácký) 1:1, Vojtěch Divácký (Ondřej Halas) 2:2, Ondřej Halas (10 m kop) 3:4

Sestava: Aleš Weinfurter - Ondřej Halas, Václav Seyfert, Marek Divácký, Vojtěch Divácký, Jan Smejkal, Václav Burian, Jan Mašek

Ve čtvrtek, 23. 2. 2017 od 19,30 hod., jsme sehráli 4. kolo Poháru FAČR. Soupeřem nám byl již potřetí v historii druholigový Nasan Brno.

První poločas jsme ne příliš dobře bránili, ale drželi míč a postupně se dostávali do hry. Soupeř se asi v 7. minutě dostal do vedeni, na které za chvíli odpověděl Sája po přihrávce od Diváckého - 1:1. Soupeř nám opět utekl na rozdíl jedné branky. My měli několik nástřelů na zadní tyč, které však zůstaly neproměněny.

Druhá půle byla velmi podobná, poměrně dobře jsme útočili a hned v úvodu vyrovnal Divácký po přihrávce od Skunka. Následně nám Nasan utekl o 2 branky. Poté z desítky snížil Skunk. V závěru jsme měli několik příležitostí, které ale nic nepřinesly, stejně jako dvouminutová power-play.