ASM A - Torcida 5:3 (3:0)

1. třída, skupina A - sobota 3.11.2012 - Brno - Svážná

3.11.2012 - MaŠ
Naše branky: Martin Mašek (Jiří Mašek) 1:0, Martin Mašek (Martin Špicl) 2:0, Michal Kroupa (Jan Kouřil) 3:0, Jan Mašek 4:0, Martin Mašek (Jan Mašek) 5:1 Sestava: Aleš Weinfuter - Jan Mašek, Jiří Mašek, Michal Kroupa - Martin Mašek, Václav Burian, Jan Kouřil, Martin Špicl A V sobotu, 3. 11. 2012 od 9,50 hod., jsme sehráli další dnešní mistrovské utkání proti silnému 4. týmu soutěže - Torcidě. Po důležitých 3 bodech s Kickers jsme chtěli získat další. Od úvodních minut se soupeř zatáhl na svoji polovinu a vyčkával, co se bude dít. Na naši polovinu se dostávala Torcida jen sporadicky a soustředěně bránila. Asi v 10. minutě utekl po levé straně rychlík Jura, přihrál před branku Mařovi a ten na dlouhou nohu špičkou dostal naše barvy do vedení - 1:0. Za pár minut vypíchl míč opět Mařa, přihrál zabíhajícímu MaŠovi, ten vratil zpět a první jmenovaný pohodlně do prázdné branky zasunul - 2:0. Poté zaúřadovala také Torcida, dvakrát nám během chvíle zatopila v našem obranném pásmu, ale Turan nakonec nemusel ani zasahovat. Do konce první půle zbývalo jen pár okamžiků a Turan vyhodil dlouhý míč na Janocha, ten se zbavil obránce a ještě servíroval volnému Míšovi, který do prázdné branky zvyšoval skóre - 3:0. Do konce prvního dějství ještě soupeř vymyslel dvě zajímavé a nebezpečné situace, ale Turan je obě bravůrně zlikvidoval. Na začátku druhého poločasu nejdříve sebral míč soupeři Gheda, upaloval po levé lajně a nečekaně asi z 15-ti metrů napálil míč bodlem a ten zaplachtil přímo do pravého horního růžku - 4:0, nádherná branka. Za pár minut utekl všudybyl Gheda pro změnu po pravé straně, křižně servíroval na zadní tyč Mařovi, ale jeho pokus pohotový brankář vyrazil na roh. Poté podržel míč na noze Kumar, přihrál volnému Mařovi, ten se obtočil okolo obránce a pálil, brankář Torcidy však vyrazil na roh. Při naší další akci jsme trošku pozapomněli na zadní vrátka a soupeř po naší chybě upaloval sám na Turana a přízemní střelou mu nedal šanci - 4:1. Poté jsme postupovali 2 na 2, Mařa přihrál před branku zcela volnému Ghedovi, ten místo zakončení ještě vrátil zpět a Mařa pod víko opět trhal sítě a zapečetil tak svůj dnešní hattrick - 5:1. Posledních osm minut jsme však zbytečně přestali hrát a nechali jsme tak prostor pro soupeře. Ten nás po několika dalších minutách po hezké kolmici před branku potrestal a snížil - 5:2. Pět minut před koncem pak Torcida sehrála další hezkou kombinaci, na jejímž konci pálil patičkou lehce okolo Turana o tyč jejich útočník - 5:3. Zbytek utkání jsme si již s přehledem pohlídali a nedali tak šanci Torcidě utkání zdramatizovat. Sumasumárum: Bereme další zasloužené 3 body. Dnes jsme soupeře přehráli a škoda jen vypuštěné části druhé půle. V utkání jsme sehráli mnoho krásných kombinací a také přidali krásné branky. Super výkon týme a příští týden nás čeká těžké a poslední podzimní kolo, tak si to užijme - SAN MARINO OLÉÉÉÉÉÉÉÉ !!!!! MaŠ PO 14. KOLE (3.11.2012)