ASM B - Debakl 6:0 (3:0)

2. třída, skupina C - neděle 18.6.2017 - Brno - Jundrov

18.6.2017 - MaŠ

Naše branky: Jakub Halas 1:0, Martin Midrla (Martin Špicl) 2:0, Michal Kroupa (Jan Kouřil) 3:0, Martin Midrla (Martin Špicl) 4:0, Martin Špicl 5:0, Jan Kouřil (Michal Kroupa) 6:0

Sestava: Josef Chrápavý - Jakub Halas, Michal Kroupa, Martin Midrla - Jan Smejkal, Jan Kouřil, Martin Špicl

V neděli, 18. 6. 2017 od 9,00 hod., sehrála naše rezerva další mistrovské utkání na UT v Jundrově. Soupeřem nám byl neoblíbený tým - Debakl, se krerým jsme ve vzájemných bojích vyhráli pouze jednou. Díky neomluvené neúčasti Jindry těsně před utkáním naštěstí pohotově dojel a skvěle zaskočil nový brankář našeho týmu PEPE.

Od úvodních minut jsme začali soupeře přehrávat a bylo jen otázkou času, kdy jejich odpor zlomíme. V 5. minutě předskočil soupeřova hráče Kuba a tvrdou nekompromisní dělovkou nedal šanci brankáři soupeře - 1:0. V 10. minutě jsme šli ve dvou na jediného obránce, Mates přihrál před branku MaŠovi, toho vychytal brankář, MaŠ poté trefil ještě levou tyč a do třetice přihrál pod sebe zpět Matesovi, který s definitivní platností pod víko zvyšoval naše vedení - 2:0. Tlačili jsme a soupeř se prakticky ani nedostával na naši polovinu. Asi v 15. minutě šli ve dvou na brankáře Míša s Janochem, první jenovaný druhému přihrál na zadní tyč, ten mu ještě vrátil a Míša pohodlně zvyšoval naše vedení - 3:0. Konec první půle jsme si s přehledem hlídali a ještě měli dvě nadějné příležitosti.

V úvodu druhé půle hezky vyslal Janoch lobem za obranu MaŠe, ten z voleje vypálil, ale trefil jen boční síť. Ve 25. minutě získal míč na soupeři MaŠ a šli jsme ve 3 na 2. MaŠ si vyměnil míč s Janochem a poté rychle servíroval na levou tyč Matesovi, který neměl problém trhat sítě - 4:0. O dvě minuty později po chybě Smyka šel soupeř ve 2 na 1, ale PEPE skvělým reflexivním zákrokem jejich příležitost zmařil. Ve 28. minutě vysunul MaŠ Smyka, ten šel do souboje s obráncem, který mu míč ukopl na levou tyč, kde pohodlně dorážel nabíhající MaŠ - 5:0. Ve 32. minutě rozehrál aut MaŠ na krátko na Míšu, ten servíroval na střed Janochovi, který přesnou ranou k levé tyči pečetil výsledek - 6:0. Ve 35. minutě měl po našem propadnutí teprve druhou šanci soupeř, ale PEPE opět skvěle čaroval a míč vyrazil do bezpečí. Následně měl velikou příležitost Janoch, ale bodlem dělovkou těsně minul. V poslední minutě jsme vzadu opět trestuhodně propadli, útočník Debaklu šel sám, ale PEPE jej opět neskutečně vychytal.

Sumasumárum: Utkání jsme si s přehledem pohlídali, soupeře jsme až na výjímky do ničeho nepustili a jednoznačně jsme jej přehráli. Sami jsme dokázali nastřilet 6 branek po hezkých kombinacích, a tak bychom měli skončil na hezkém 3. místě. PEPE zachytal naprosto skvěle, gratulujeme.