Panama B - ASM A 3:7 (1:4)

1. třída, skupina A - sobota 13.4.2013 - Brno - Svážná

13.4.2013 - MaŠ
Naše branky: Martin Mašek 0:1, Aleš Weinfurter (Jiří Mašek) 0:2, Václav Burian (Pavel Křivý) 0:3, Martin Mašek (Jiří Mašek) 0:4, Pavel Křivý (Václav Burian) 1:5, Václav Burian (Martin Mašek) 2:6, Jiří Mašek 3:7 Sestava: Ondřej Borkovec - Jan Mašek, Jan Mašek, Václav Burian, Martin Plachký - Martin Mašek, Pavel Křivý, Aleš Weinfurter, Jan Kouřil, Martin Špicl ŽK: Martin Plachký A V sobotu, 13. 4. 2013 od 12,20 hod., jsme nastoupili k dalšímu mistrovskému utkání s nebezpečným týmem - Panama "B". Čekala nás těžká práce, ale chtěli jsme se s ní porvat. Začátek utkání vyšel lépe Panamě, která byla prvním týmem, jenž zahrozil, Onóš však byl pozorný. Po následné ráně Plachty dorážel Gheda, ale jen těsně minul. Pak jsme to již zlomili, Mařa sebral míč obránci a prostřelil vše, co mu stálo v cestě - 0:1. Poté zahrál nakrátko roh MaŠ na Juru, ten nastřelil míč před branku a Turan špičkou kopačky zvýšil naše skóre - 0:2. Asi v polovině první půle vyslala Panama ojedinělou ránu, která Onóše zapálila v rukou, míč mu vypadl, odrazil se od břevna a poté již bylo vše v klidu. Následně zamakal Pól, sebral míč obránci a servíroval Kumarovi, který parádní ranou nedal šanci brankáři soupeře - 0:3. Těsně před koncem první půle utekl po levé straně Mařa po Jurově přihrávce a šajtlí obstřelil brankáře soupeře - 0:4. Po 6. faulu jsme pak soupeři nabídli v poslední minutě příležitost 10 metrového kopu a jeho exekutor střelou k tyči korigoval - 1:4. Začátek druhého dějství nám vyšlo na jedničku, Kumar vybídl skvělou přihrávkou ke skórování Póla, ten nejdříve trefil brankáře a odražený míč pak suverénně levačkou procedil do branky - 1:5. Poté špatně rozehrál Onóš na MaŠe, míč sebral útočník Panamy, obešel Onóše, přihrál spoluhráči a ten prostřelil vše, co mu stálo v cestě - 2:5. V další naší akci pronikal Gheda, vypálil a vyražený míč bohužel Pól nepoklidil do odkryté svatyně. Následnou parádní kombinaci zakončil do odkryté branky Kumar poté, co si dvakrát vyměnili skvěle míč s Mařou - 2:6. Panama poté mohla korigovat, jejich útočník unikl po pravé straně a následnou ránu z úhlu však vytěsnil Onóš na roh. Pár minut před koncem chyboval při rozehrávce MaŠ, jemu vypíchl míč útočník soupeře a celou akci zakončil přesným lobem jeho spoluhráč - 3:6. Po 6. faulu Panamy se postavil k 10-ti metrovému kopu kapitán MaŠ, ale brankář jeho slabou střelu vyrazil a dobíhající Kumar trefil jen tyč. Poslední branku utkání vstřelil Jura z trestného kopu, kdy prostřelil bránící hráče i samotného gólmana - 3:7. Sumasumárum: Celé utkání bylo v naší režii, dávali jsme branky a celý průběh jsme si s přehledem kontrolovali. Zápas byl s tímto soupeřem tradičně mírně vyhrocený, ale naštěstí tentokráte nebyl nikdo vyloučen. Další 3 body tedy vezeme domů - SAN MARINO OLÉÉÉÉÉÉÉ !!!!!! MaŠ PO 18.KOLE (13.4.2013)