BB Press - ASM A 2:5 (0:3)

1. třída, skupina A - sobota 13.4.2013 - Brno - Svážná

13.4.2013 - MaŠ
Naše branky: Jiří Mašek (Jan Kouřil) 0:1, Pavel Křivý (Václav Burian) 0:2, Jan Kouřil (Václav Burian) 0:3, Aleš Weinfurter (Jiří Mašek) 1:4, Martin Mašek (Martin Plachký) 1:5 Sestava: Ondřej Borkovec - Jan Mašek, Václav Burian, Martin Mašek, Jiří Mašek, Martin Plachký - Pavel Křivý, Jan Kouřil, Aleš Weinfurter, Martin Špicl V sobotu, 13. 4. 2013 od 13,10 hod., jsme nastoupili k dalšímu mistrovskému utkání - derby proti týmu BB Press. Věděli jsme, že nás nečeká lehká práce, ale i v tomto zápase jsme chtěli uspět. Ihned ve druhé minutě jsme rozehráli rychlý aut, Janoch přihrál doleva Jurovi, jenž napálil míč z 15-ti metrů a parádní ranou dostal naše barvy do vedení - 0:1. Ihned z rozehrávky vyhrál souboj se soupeřem Kumar, přihrál do běhu Pólovi a ten prostřelil padajícího brankáře soupeře podruhé - 0:2. Naše produktivita nekončila a rychlík Plachta utekl po pravé straně, nastřelil míč na branku, odražený míč pálil ještě Kumar a do třetice všeho dobrého doklepl míč do prázdné branky Janoch - 0:3. Zvyšovat mohl následně po průniku Kumar, ale jeho bodlo vytěsnil gólman BB Pressu na roh. Po pár minutách pálil z trestného kopu Gheda těsně vedle. Další trestný kop rozehrál pod sebe Kumar a sběhnuvší Plachta pálil těsně nad. Soupeř zahrozil v první půli jen jednou a po rohovém kopu jejich útočník trefil břevno. Těsně před koncem poločasu utekl po pravé straně Plachta a servíroval na zadní tyč MaŠovi, avšak tomu v poslední chvíli míč ukopl padající brankář. Druhou půli začal lépe náš soupeř a ihned z rozehrávky korigoval výsledek, Onóš u této polostřely neměl rozhodně čisté svědomí - 1:3. Poté BB Press mohl opět snížit, ale jejich ránu zblokoval v poslední chvíli Plachta. Po další přihrávce do protiútoku MaŠe Ghedovi pálil druhý jmenovaný pouze do tyče. Zanedlouho přihrál Mařa po rohu pod sebe na Juru a ten dělovkou razítkoval pravou tyč. Za chvíli servíroval Gheda z autu na zadní tyč Pólovi, ten však nedosáhl. Po pár minutách pálil z dálky Janoch, ale gólman soupeře vytěsnil na roh. Po naší další kombinaci pálil z dálky Jura, jeho ránu vyrazil brankář nad sebe, Turan skákal do hlavičky a s pomocí právě gólmana dostal míč do branky soupeře počtvrté - 1:4. Za chvíli vracel odražený míč Plachta pod sebe na Mařu a ten levou propálil vše, co mu stálo v cestě - 1:5. Po Mařově asistenci byl sám před brankářem MaŠ, ale v jasné pozici tradičně pálil mimo. Po pár minutách vracel přihrávku ještě zpět Mařovi právě náš kapitán, ale Mařa prázdnou branku minul. Do konce utkání jsme měli ještě několik velkých příležitostí, ale vše jsme až moc překombinovávali. Sumasumárum: I druhé dnešní utkání jsme zvládli na jedničku. Byli jsme jednoznačně lepším týmem a celý průběh jsme s přehledem kontrolovali. Vzhledem k tomu, že vedoucí Dynamo zaváhalo, tak poprvé v sezóně jsme na první příčce. SAN MARINO OLÉÉÉÉÉÉ !!!!! MaŠ