Fauna - ASM A 2:9 (0:3)

1. třída, skupina A - sobota 20.4.2013 - Brno - Svážná

20.4.2013 - MaŠ
Naše branky: Jan Kouřil (Martin Špicl) 0:1, Martin Špicl (Jan Maňásek) 0:2, Jiří Mašek (Aleš Weinfurter) 0:3, Martin Špicl (Václav Burian) 1:4, Jiří Mašek (Aleš Weinfurter) 1:5, Martin Špicl (Jan Maňásek) 1:6, Jan Kouřil (Jan Mašek) 1:7, Jan Kouřil (Martin Plachký) 2:8, Jiří Mašek (Václav Burian) 2:9 Sestava: Ondřej Borkovec - Martin Plachký, Jan Maňásek, Jan Mašek, Jiří Mašek - Aleš Weinfurter, Jan Kouřil, Václav Burian, Martin Špicl A V sobotu, 20. 4. 2013 od 12,20 hod., jsme nastoupili k dalšími mistrovskému utkání proti poslednímu týmu tabulky - Fauně. V soutěži není lehčího soupeře a proto jsme si dnes nechtěli připouštět žádné případné komplikace. Hned po pár minutách se dostal k odraženému míči MaŠ, ale jeho ránu asi ze 12-ti metrů však vytěsnil brankář soupeře na roh. Z protiútoku zahrozila i Fauna, ale z velkého úhlu trefil jejich hráč jen tyč. Asi v 5. minutě sebral míč soupeři Gheda, narazil si s MaŠem, ale jeho rána do odkryté svatyně razítkovala jen tyč. Poté loboval fantastickou přihrávkou Jura za obranu na Kumara, ale ten sám proti brankáři neuspěl. Po přiťuknutí Buldogem Ghedovi pálil druhý jmenovaný jen několik centimetrů vedle. Asi v polovině prvního dějství rozehrál aut kapitán MaŠ na Janocha a ten ranou z první otevřel zápasové skóre - 0:1. Ihned z rozehrávky vyhrál souboj Kumar a asistoval Jurovi, jenž loboval, ale nad. Po pár minutách rozehrál roh pod sebe MaŠ Buldogovi, ten mu míč vrátil a první jmenovaný přízemní křižnou ranou trefil dolní odkryrý růžek - 0:2. Těsně před koncem poločasu utekl po pravé straně Plachta, přihrál doleva Kumarovi, jenž nastřelil míč, Turan provedl skvělou práci, míč srazil na Juru a ten lehce nad ležícím gólmanem soupeře skóroval - 0:3. Na začátku druhého poločasu utekl přes celé hřiště Plachta, ale v poslední chvíli jeho následnou střelu zablokoval obránce. Fauna pak zahrávala rohový kop a po sběhnutí se trefil její hráč do černého - 1:3. Prakticky ihned z rozehrávky přihrál Kumar MaŠovi, ten mu vrátil narážečkou za obránce, prvního jmenovaného vychytal ještě brankář, ale na doražení MaŠem již neměl šanci - 1:4. Po následné zpětné přihrávce MaŠem Buldogovi pálil tento do pravé tyče. O chvíli později vysunul do dobré šance MaŠ Kumara, ale jeho technickou ránu zastavilo břevno. Do další velké příležitosti vyslal křižnou přízemní přihrávkou MaŚ Kumara, ale ten si v rozhodující okamžik smolně šlápl na míč. Za chvíli se dostal do velké šance i Turan, položil si brankáře Fauny a poté fantasticky přihrál za zadní tyč Jurovi, jenž jen nastavil nohu a bylo to - 1:5. Turan následně mohl rovněž skórovat, ale jeho průnik byl zakončen hezkou křižnou ranou jen pár centimetrů mimo. Na začátku naší další brankové situace byl Buldog, který pronikal a poté přihrával na první tyč, Kumar míč přenechal MaŠovi a ten nekompromisně trhal sítě - 1:6. Asi pět minut před koncem jsme sehráli asi nejlepší akci v utkání, nejdříve sebral míč Gheda, přihrál do rohu hřiště Kumarovi, který mu narazil zpět a Gheda na místo střely ještě servíroval před prázdnou branku Janochovi, jenž neměl problém proměnit - 1:7. Následně se však bohužel opakovala naše špatná souhra u rohového kopu Fauny, která zakončila rozehrávku ranou o tyč do naší svatyně - 2:7. Ihned po rozehrání předvedl svoje umění Plachta, rychle s míčem doslova přelétl hřiště a před brankářem ještě naservíroval před prázdnou branku Janochovi, ten se nemohl mýlit - 2:8. Poslední branku utkání vstřelil opět po bravurní akci Jura, když si nejdříve dvakrát parádně narazil s Kumarem a poté do odkryté branky poklidil - 2:9. Sumasumárum: V utkání jsme bojovali, avšak viditelně nám opět dělal problémy "zaďour" soupeře. Těžko jsme se dostávali ke střelám a vůbec na dostřel soupeřova brankáře. Nakonec jsme ale utkání zlomili a měli jsme velikou územní převahu. Škoda jen dvou laciných branek jako přes kopírák. Ale 3 bodíky jsou doma. SAN MARINO OLÉÉÉÉÉÉÉÉ !!!!!! MaŠ PO 20.KOLE (20.4.2013)