Bianco - ASM A 0:4 (0:1)

1. třída, skupina A - sobota 20.4.2013 - Brno - Svážná

20.4.2013 - MaŠ
Naše branky: Jiří Mašek (Jan Kouřil) 0:1, Martin Špicl (Martin Plachký) 0:2, Jiří Mašek 0:3, Martin Špicl 0:4 Sestava: Ondřej Borkovec - Jan Mašek, Jiří Mašek, Martin Plachký, Jan Maňásek - Aleš Weinfurter, Jan Kouřil, Václav Burian, Martin Špicl ŽK: Martin Špicl, Martin Plachký A V sobotu, 20. 4. 2013 od 13,10 hod., jsme nastoupili k dalšímu mistrovskému utkání proti námi dobře známému týmu - Bianco. Věděli jsme, že soupeř je velice kvalitní a nedaruje nám nic zadarmo, ale přesto jsme chtěli udržet prozatím 100% jarní bilanci. Od úvodu započala vyrovnaná partie, ve které jsme ale přeci jenom byli mírně aktivnějšími. Na úvod zahrozil dvěma tvrdými ranami Jura, ale vždy chyběly centimetry. Bianco také nezůstávalo pozadu a jejich výpad 3 na 2 byl zakončen tvdou ranou, kterou Onóš skvěle vytlačil na roh. I nadále jsme se snažili tlačit dopředu, ale soupeř byl velmi důrazný a výborně bránil. Asi v polovině první půle využil chyby při brankářově rozehrávce Plachta, ale sám před gólmanem byl však vychytán. Za chvíli pálil nádherně Jura, ale jeho projektyl trefil horní růžek, bohužel jen z boku. Zanedlouho využil svého důrazu Gheda, uvolnil se, ale i jemu chyběl ke gólu jen malý kousek. Těsně před koncem prvního dějství jsme se konečně dočkali. MaŠ rozehrál roh na zabíhajícího Janocha, ten promáchl, následně však přetlačil obránce a sám před brankářem ještě servíroval na lépe postaveného Juru, který dostal naše barvy do vedení - 0:1. Druhý poločas jsme začali obrovitým tlakem. Nejdříve přetlačil obránce Kumar a byl sám před brankářem, ten však fantastickým zákrokem jeho pokus zlikvidoval. Do podobné situace se pak protlačil i Gheda, ale opět na výborného gólmana nevyzrál. Vzápětí pálil jen do brankáře bodlem Janoch, takže z toho bohužel opět nic nebylo. V dalším obrovitém závaru zakončoval Kumar a dorážel Gheda, avšak opět z toho nic nebylo. Po pár minutách utekl tradičně po levé straně Jura, ale jeho krásná přízemní rána orazítkovala jen pravou tyč. Do další veliké příležitosti se probíjel Plachta, obešel oba obránce a z úhlu loboval i brankáře, míč hlavou dorážel sběhnuvší MaŠ - 0:2. Poté se objevil před brankářem Bianca Janoch, ale opět byl fantasticky vychytán. Do konce chybělo asi 8 minut a MaŠ přihrál volnému Janochovi, ten se uvolnil na pravé straně vypálil, brankář vyrazil a MaŠ na dlouhou nohu, byť důrazně, tak netrefil. Poté parádní křižnou přihrávkou našel Gheda nabíhajícího MaŠe na levé straně, ten pálil do protipohybu brankáře, ale míč jen tradičně trefil pravou tyč. Pět minut před koncem sebral míč obránci Jura, šel sám na brankáře a nekompromisně zakončil - 0:3. V posledních minutách jsme museli odolávat soupeřově power-play, v níž mělo Bianco několik závarů, ale branku nedalo. Naopak jsme při jedné jejich akci skvěle zapresovali a MaŠ donutil brankáře k chybě, ten jej nastřelil a míč skončil v brance po čtvrté - 0:4. Poslední skvělou kombinaci založil Jura, přihrál rychle Janochovi, ten mu před gólmanem Bianca ještě vrátil a následnou přihrávku do prázdné branky nedokázal MaŠ využít a míč nešikovně vykopl. Sumasumárum: V dnešním druhém utkání jsme podali výborný výkon. Nutno přiznat, že i Bianco bylo minimálně v první půli velice dobrým soupeřem. Už delší dobu víme, že s týmy, jenž chtějí hrát, nám futsal vyhovuje. Důležité body jsme tedy opět vybojovali a jedeme dál. SAN MARINO OLÉÉÉÉÉÉÉ !!!!!! MaŠ PO 20.KOLE (20.4.2013)