Tango Hodonín B - ASM A 4:3 (2:1)

Divize E - pátek 3.11.2017 - Hodonín

4.11.2017 - MaŠ

Naše branky: Lukáš Panovský (Ondřej Halas) 2:1, vlastní 2:2, Jaroslav Šnédar (Lukáš Panovský) 3:3

Sestava: Josef Chrápavý - Lukáš Panovský, Martin Plachký, Ondřej Halas - Jan Mašek, Tomáš Marvan, Jaroslav Šnédar, Kevin Babička

V pátek, 3. 11. 2017 od 20,30 hod., jsme nastoupili k dalšímu mistrovskému utkání. Tentokráte jsme zajížděli na horkou půdu až do Hodonína, kde jsme svedli boj o body s rezervou místního Tanga.

A domácí začali náporem. Hned ve 3. minutě pálil po chybě Papa z otočky domácí hráč, ale Pepe míč reflexivně vykopl. V 6. minutě po kombinaci Tanga nastřelovali domácí míč na zadní tyč a jen díky skvělému zákroku Pepeho se nedostal nabíhající útočník do zakončení. O minutu později propadl při bránění Marv, domácí útočník se prosmýkl podél pravé lajny, přihrál pod sebe a jeho spoluhráč zacílil nachytatelně pod víko - 1:0. O dvě minuty později jsme konečně zahrozili také my, ale po přihrávce Skunka na Papa druhý jmenovaný pálil těsně mimo. V téže minutě po rohu pálil Skunk do pravé tyče. V 10. minutě opět zahrozili domácí, ale Pepe dalším výborným zákrokem kryl. V 11. minutě si narazili Jara s Plachtou, ale druhý jmenovaný jen nastřelil domácího gólmana. Ve 13. minutě unikl Marv po pravé straně a z úhlu vypálil, domácí brankář však se štěstím vytěsnil na roh. V 16. minutě nastřeloval na zadní tyč Pap na Ghedu, ale tomu v poslední chvíli vytečoval obránce míč, jinak by druhý jmenovaný zakončoval do prázdné branky. V 18. minutě při rozehrávce vyrobyl hrubku Skunk, nastřelil útočníka, který jej předběhl a ranou pod břevno zvyšoval vedení domácích - 2:0. Po rozehrávce zatlačil soupeře Skunk, vybojoval míč, přihrál jej na hrušku Papovi, jenž nekompromisní ranou bodlem pod víko korigoval výsledek - 2:1. V poslední minutě vysunul Pap do středu Jaru, ten přiklepl doprava na kapitána Plachtu, ten sice prostřelil míč mezi nohama brankáře, ale ten jej stačil vytěsnit na roh.

Ve 22. minutě se prodral Marv po pravé straně, naservíroval míč na zadní tyč pro Skunka, ale před ním si do vlastní branky srazil míč bránící hráč - 2:2. Naše radost bohužel nevydržela dlouho. Jara obral účočníka v našem obranném pásmu o míč, místo odkopu si jej však vedl vápnem, poté špatně přihrál na Plachtu a pohotový útočník domácích neměl problém do prázdné branky zakončit - 3:2. Ve 27. minutě přerušil kombinaci Tanga rychlík Skunk a šel sám na gólmana, kterého přehodil, ale také o kousek branku domácích. Ve 29. minutě si dobře narazili Kevin s Plachtou, ale náš kapitán poté pálil těsně mimo. V téže minutě se opřel do míče agilní Skunk, ale i jeho dělovka minula cíl. Ve 32. minutě si Pap narazil míč s Ghedou a poté pohotově pálil, míč prošel smolně pod nohou osamoceného Marva na pravé tyči. O minutu poději zakončovali domácí po úniku, ale Pepe je vychytal, z protiútoku obešel i posledního obránce Marv a šel na gólmana, kterého loboval, ale bohužel minul těsně i branku. Ve 34. minutě si navedl míč zprava na levačku Skunk, ale razítkoval pouze levou tyč. I nadále jsme se tlačili do vyrovnání, ale Tango bránilo víc než dobře. Ve 36. minutě jsme šli do power-play a po minutě pálil Pap a na zadní tyči dorážel Jara - 3:3. V tu chvíli šli do power-play domácí. Po chvíli přerušil jejich rozehru Pap, ale přes celé minul cíl, a tak minutu před koncem jsme chybovali, na zadní tyči trošku se štěstím zpracoval míč útočník Tanga a procedil míč za záda Pepeho - 4:3.

Sumasumárum: Smolné utkání, ale i to je futsal. Úvodních 10 minut nás domácí zatlačili, poté jsme hru vyrovnali a šance byly na obou stranách. Po chybě Skunka jsme se ale rychle dostali Papovou branku zpět do hry. Ve druhé půli jsme opět vyrovnali, ale hrubkou Jary jsme opět museli výsledek dohánět. Na konce jsme znovu srovnali a vypadalo to na spravedlivý bod, ale .... Tango nakonec minutu před koncem v power-play utrhlo vítězství na svoji stranu.