ASM A - Parmagianni 4:2 (2:1)

1. třída, skupina A - sobota 4.5.2013 - Brno - Svážná

4.5.2013 - MaŠ
Naše branky: Jan Kouřil (Jiří Mašek) 1:1, Jan Kouřil (Martin Špicl) 2:1, Jiří Mašek (Jan Kouřil) 3:1, Martin Mašek 4:1 Sestava: Ondřej Borkovec - Jan Maňásek, Jan Mašek, Jiří Mašek - Martin Mašek, Jan Kouřil, Aleš Weinfurter, Martin Špicl ŽK: Aleš Weinfurter, Jiří Mašek V sobotu, 4. 5. 2013 od 9,00 hod., jsme nastoupili do dalšího mistrovského utkání proti týmu - Parmagianni. Na podzim nás tento soupeř šťastně porazil, proto jsme jim měli dnes co oplácet. Od úvodních minut jsme byli aktivnějším týmem, ale stejně jako v podzimním utkání udeřil první soupeř. Přesný nákop přes celé hřiště zpracoval útočník a mezi nohama Onóše procedil míč do naší branky - 0:1. Ihned z rozehrávky však přihrál Jura Janochovi, ten si obešel soupeře a přesnou střelou k tyči vyrovnal - 1:1. Po Mařově následné přihrávce dolů na Juru pálil druhý jmenovaný, ale gólman soupeře parádním zákrokem střelu zlikvidoval. Poté založil naši kombinaci Buldog, přihrál Jurovi, ten přiťukl Janochovi, ale ten osamocený jen opět trefil brankáře Parmagianni. I nadále jsme se "cpali" před branku soupeře, ale jejich brankář opět chytal bezchybně. Následně zahrával roh Gheda, gólman vyrazil k MaŠovi, ale ten sám před brankou opět jen trefil soupeřova brankáře. Za chvíli jsme se však již dočkali. MaŠ zahrál rohový kop nástřelem, brankář jen míč ztlumil a Janoch pohodlně poklidil míč do prázdné branky - 2:1. Ihned v úvodu druhé půle vyslal křižnou přihrávkou Jura Janocha, ten byl osamocen, ale jeho pokus opět skončil jen na brankáři Parmagianni. Soupeř následně mohl vyrovnat, když skrytou střelu Onóš jen ztlumil a ta se odrazila od levé tyče naší branky. Následně přihrával Jura Janochovi, jenž servíroval na zadní tyč Ghedovi, ale ten byl opět vychytán brankářem. Parmagianni poté opět zahrozily, ale jejich nepříjemnou ránu Onóš vychytal. Poté vybojoval míč Jura, přihrál Janochovi, ten jej vyslal do bravurní uličky a Jura vymetl levou šibenici branky soupeře - 3:1. Zvyšit jsme mohli ihned následně když šli Mařa a MaŠ ve dvou na jednoho, Mařa přihrál, MaŠ narazil zpět a Mařa trefil opět jen gólmana soupeře. Za chvíli ve stejné situaci MaŠ na volného Mařu na zadní tyči míč bohužel neprocpal. Asi 7 minut před koncem šel soupeř do power-play a ihned v jejím úvodu přerušil jeho rozehrávku Mařa a do prázdné branky zvyšoval skóre - 4:1. V poslední minutě pak Parmagianni vstřelily korekční branku, když Onóš první ránu vyrazil, ale na druhou již nedokázal zareagovat. Sumasumárum: I přesto, že jsme dnes rychle prohrávali, dokázali jsme ihned vyrovnat a utkání jsme trpělivě dovedli opět do vítězného konce. Výkon nebyl ideální, ale ne vždy je prostě posvícení. Bereme další 3 body. SAN MARINO OLÉÉÉÉÉÉÉ !!!!!! MaŠ