ASM A - Dynamo 4:3 (1:2)

1. třída, skupina A - sobota 18.5.2013 - Brno - Kraví hora

18.5.2013 - MaŠ
Naše branky: Jiří Mašek 1:2, Václav Burian (Michal Kroupa) 2:2, Václav Burian (Martin Mašek) 3:3, Martin Plachký (Martin Mašek) Sestava: Ondřej Borkovec - Jan Mašek, Michal Kroupa, Jiří Mašek, Martin Plachký, Václav Burian - Aleš Weinfurter, Jan Kouřil, Martin Mašek, Martin Špicl ŽK: Jiří Mašek, Martin Plachký ČK: Jiří Mašek V sobotu, 18. 5. 2013 od 10,40 hod., jsme nastoupili k dalšímu mistrovskému utkání s druhým celkem soutěže - Dynamem. Čekalo nás veletěžké utkání, ve kterém jsme chtěli vybojovat co nejvíce bodů. Od úvodních minut nás však soupeř zatlačil a prakticky ihned z první akce nastřelil útočník Dynama stehno MaŠe a míč skončil nešťastně za zády Onóše - 0:1. Po akci Maři s Kumarem jsme pak mohli vyrovnat, ale konečná rána prvního jmenovaného bohužel skončila vedle. I soupeř mohl svoje vedení navýšit, ale Onóš samostatný únik skvěle vyrazil. Po pár minutách zahrávalo Dynamo trestný kop ze "šestky" a tuto ránu bohužel Onóš nelapil - 0:2. Po chvíli se postavil k trestnému kopu Jura a z 10-ti metrů vymetl pravou pavučinu branky soupeře - 1:2. Těsně před koncem poločasu nás Dynamo totálně rozebralo a na konci narážeček byl osamocený útočník před prázdnou brankou, který však trefil pouze tyč naší prázdné svatyně. I my jsme v poslední minutě po ráně Ghedy razítkovali jen brankovou konstrukci. Začátek druhé půle nám vyšel na jedničku, Míša rozehrával lobem rohový kop na Kumara a ten z voleje trefil parádně branku Dynama - 2:2. Soupeř mohl jít opět do vedení, jejich útočník se obtočil okolo Plachty a jen díky bravurnímu zákroku Onóše zůstal stav na remíze. Poté Míša vyslal do brejku Mařu, ten prodloužil na Kumara, ale jeho ránu z otočky vyrazil pozorný gólman Dynama. Poté po faulu na Juru musel jít do sprch po druhé žluté soupeřův hráč a hráli jsme přesilovku. Pořádnou šanci jsme si však nevytvořili, naopak propadl na pravé straně Jura, musel na poslední chvíli tahat záchrannou brzdu a šli jsme rovněž do tří, Jura do sprch. Míč poté ukořistil Janoch, pádil s MaŠem sám do obrany soupeře, ale špatně přihrál a bylo z toho přečíslení a další branka za zády Onóše. Netrvalo dlouho a asi 10 metrů od branky soupeře zahrával trestný kop Mařa, vypálil, ve zdi skvěle tečoval Kumar a bylo vyrovnáno - 3:3. Soupeř nás v závěru opět zmáčkl, ale do brejkové situace se dostal Plachta, přihrál Mařovi a ten jen těsně minul. Pár vteřin před koncem Dynamo rozehrálo aut, míč však vystihl Plachta, narazil si míč s Mařou a procedil míč do branky soupeře - 4:3. Poté ihned rozhodčí ukončil utkání. Sumasumárum: Dnes jsme odehráli jedno z nejtěžších utkání v historii San Marina. Celý tým makal na 100% a nakonec jsme v přetahované s Dynamem byli šťastnější. Pravdou je, že náš soupeř hrál skvěle a myslím, že i publiku se utkání muselo líbit. Bereme důležité 3 body a postup do OP je opět o krůček blíže. SAN MARINO OLÉÉÉÉÉÉ !!!!!! MaŠ