ASM B - West Žab B 2:3 (1:1)

2. třída, skupina C - neděle 20.5.2018 - Brno - Jundrov

20.5.2018 - MaŠ

Naše branky: Martin Špicl (Michal Kroupa) 1:1, Martin Mašek (Michael Malásek) 2:1

Sestava: Josef Chrápavý - Michal Kroupa, Michael Malásek, Martin Mašek, Jakub Halas - Jan Kouřil, Jan Smejkal, Martin Špicl

ŽK: Martin Špicl

V neděli, 20. 5. 2018 od 14,50 hod., jsme sehráli další mistrovské utkání proti rezervě týmu West Žab United.

A začali jsme velmi dobře, tvořili si příležitosti a vyvinuli si tlak. Rány MaŠe brankář vyrazil, Michal napálil jen gólmana a Janochova rána jen těsně minula cíl. Poté se dostal do velké šance i Míša, ale opět nevyzrál na skvělého brankáře. Asi v 8. minutě přerušil rozehru soupeře MaŠ, bohužel pak ale neobešel obránce a soupeř šel do brejku ve 2 na 1 a pohodlně otevřel skóre - 0:1. Ihned vzápětí vyslal po pravé straně Míša MaŠe, ten nečekaně ihned z otočky vypálil a pod rukou brankáře vyrovnal - 1:1. Do konce první půle jsme byli lepším týmem, ale další gól se nám přidat nepodařilo.

V úvodu druhého poločasu vyslal Michal Mařu do kontru a ten se trefil přesně k levé tyči - 2:1. Poté nás na chvíli zatlačil soupeř a Pepe musel vytáhnout hned 2 super zákroky. Na druhé straně vyhodil parádní dlouhý míč Pepe, MaŠ si jej výborně zpracoval a obstřeloval brankáře, ten však konečky prstů vytěsnil. Škoda jen, že MaŠ nepřihrával na nabíhajícího Míšu. Do další velké šance vybídl po vypíchnutí míče gólmanovi MaŠ Michala, ale jeho ránu z brankové čáry vykopl obránce. Podobně skončily střely Maři i Janocha. Ve 33. minutě zahrával po faulu Kuby ze šestky trestný kop soupeř a mezi nohama Pepeho vyrovnal - 2:2. I nadále jsme se tlačili do předu a chtěli jsme vyhrát. Půl minuty před koncem jsme zahrávali rohový kop, jenže jsme jej rozehráli špatně, soupeř šel do brejku ve 2 na 1 a do prázdné branky, bez šance již s tím cokoliv udělat, utrhl utkání na svoji stranu - 2:3.

Sumasumárum: Velká škoda !!! V utkání jsme rozhodně byli lepším týmem, ale bohužel jsme skončili na dosti nebohé koncovce. Za stavu 2:1 jsme měli asi 3 veliké šance, bohužel se nám ani jednu nepodařilo proměnit, a tak nás trestal soupeř. Branka v poslední vteřině utkání již byla jen hořkou třešní na pomyslném, dnes hodně kyselém, dortu.