27.5.2018 - MaŠ

Naše branky: Martin Midrla (Martin Mašek) 1:1, Martin Špicl (Martin Mašek) 2:3

Sestava: Vojtěch Divácký - Martin Mašek, Martin Midrla, Jakub Halas - Jan Kouřil, Martin Špicl

ŽK: Jakub Halas

V neděli, 27. 5. 2018 od 9,50 hod., jsme sehráli další dnešní mistrovské utkání. Soupeřem nám byla rezerva okresního R.I.P, která byla posílena 3 hráči A-týmu. My jsme toho za první zápas bez střídání měli dost, naštěstí se zjevil nečekaně alespoň Mates.

Soupeř byl od úvodu aktivnější. Ihned v první minutě dostal doleva míč jejich útočník, vypálil levačkou a k úžasu všech skončil za zády překvapeného Diváckého - 0:1. Snažili jsme se, ale toto utkání bylo z naší strany od úvodu do konce plné chyb a hodně netaktických záležitostí, bohužel. Asi v 15. minutě vypíchl míč Mařa obránci a šel sám na gólmana, razítkoval bohužel jen pravou tyč. V další akci po MaŠově přihrávce pálil Mates také do tyče. Ke konci prvního dějství utekl agilní Mařa po pravé straně, servíroval před branku Matesovi a ten prostřelil gólnmana - 1:1.

V úvodu druhé půle jsme bohužel zbytečně darovali R.I.P.u vedení a bylo po zápase. Mařa zbytečně držel míč, poté jej nepřesně přihrál Kubovi, ten jej ztratil na útočníkovi, který z úhlu lehce prostřelil Diváckého - 1:2. Soupeř v zápětí mohl zvýšit svoje vedení, ale hráč na hrušce přestřelil naši odkrytou branku. 4 minuty před koncem jsme šli do power-play, ale opět jsme propadli, hosté zakombinovali a na zadní tyči pojistili svoje vedení - 1:3. Dvě minuty před koncem vysunul Mařa MaŠe, ten se obtočil okolo obránce a ranou do protipohybu gólmana korigoval - 2:3. V poslední minutě dostal ještě při power-play přihrávku od Matesa na zadní tyči Janoch, ale bohužel přestřelil.

Sumasumárum: I přesto, že se k nám připojil Mates, sil už moc nezbývalo. Posílený soupeř byl lepším týmem a ve většině utkání měl míč více na svých futsalkách. Nebýt však našich fatálních chyb, nemuseli jsme s R.I.P.em prohrát. Škoda.