ASM A - Gladiators B 1:0 (0:0)

Okresní přebor Brno-město - sobota 21.9.2013 - Brno - Rybnická

21.9.2013 - MaŠ
Naše branka: Martin Špicl (Jiří Mašek) 1:0 Sestava: Ondřej Borkovec - Jiří Mašek, Martin Plachký, Michal Kroupa, Jan Maňásek, Václav Burian - Martin Špicl, Jan Kouřil, Aleš Weinfurter, Václav Seyfert V sobotu, 21. 9. 2013 od 9,00 hod., jsme sehráli další mistrovské utkání v OP. Soupeřem nám byl známý tým Gladiators "B", se kterými se již dlouho známe. Toto asi ovlivnilo i průběh hry a šlo víceméně především o taktický boj. Po úvodním oťukávání pálil nejdříve Sája, ale brankář soupeře vytěsnil na roh. Na druhé straně Glads vyslali nástřel na zadní tyč, který naštěstí nebyl využit. Asi v polovině první půle vyslal dlouhým míčem Jura Janocha, jenž se ocitl sám před brankářem, ale ten jej následně vychytal. Po našem dalším rychlém kontru se řítil zprava Sája, pokusil se lobovat padajícího brankáře, ale ten jej bravurně vychytal. Poté v rohu hřiště vybojoval míč Plachta, prudce servíroval před branku na MaŠe, který vypálil k tyči, gólman však vytěsnil na roh. Po chvíli pálil bodlem z dálky i Buldog, ale jeho proktil proletěl těsně nad brankou Glads. Po našem propadu ve středu hřiště se řítil na Onóše hráč Glads, ale jeho prudké bodlo Onóš fantasticky lapil. Těsně před koncem první půle si soupeř dobře vykombinoval, narazil si míč a ocamocený útočník jen těsně minul naši branku. Druhý poločas započali lépe Glads, ale jejich tvrdou ránu vyrazil Onóš na roh. Poté se dostal do úniku osamocený Plachta, ale i jeho výborný brankář soupeře vychytal. Další nebezpečný nástřel na zadní tyč v podání soupeře naštěstí dobíhající útočník jen lízl a míč skončil vedle naší svatyně. Za několik minut uvolnil Plachta Kumara, ten se v "šestce" soupeře zorientoval nejlépe, ale branku minul. Poté nás soupeř přečíslil, za naši obranu zaběhl obránce Glads, obešel si Onóše a do odkryté branky chtěl skórovat, avšak náš vynikající brankář míč v pádu vyrazil. Asi v polovině druhého dějství udržel v pravém rohu míč Kumar, přihrál na půlku zpět MaŠovi, který míč napálil, ale gólman Glads míč reflexivně vytěsnil na tyč. Potě se během několika okamžiků dvakrát skvěle blýskl Onóš super zákroky, kterými nás udržel ve hře. Za pár minut rozehrával soupeř roh a po následné dělovce zakročil skvěle opět vynikající Onóš. Tři minuty před koncem sebral míč obránci Jura, v tísni přihrál doleva MaŠovi, který chytrou technickou křižnou ranou levačkou o tyč poslal naše světlemodré barvy do vedení - 1:0. V samotném závěru šáhl soupeř k power-play a jejich poslední nástřel na zadní byl velmi nebezpečný, naštěstí však nabíhající hráč na míč nedošáhl. Sumasumárum: Dnešní utkání zdaleka nedosahovalo takové úrovně jako utkání v prvním a druhém kole. Jednalo se spíše o taktickou bitvu týmů, jenž se poměrně dobře znají. Na obou stranách bylo několik svělých šancí a také výborných zákroků gólmanů. Nakonec jsme těsně před koncem brankou našeho kapitána "urvali" všechny body a i nadále jsme 100%. SAN MARINO OLLLLÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉ !!!! MaŠ