ASM A - SOŠ OOM 2:1 (1:0)

Okresní přebor Brno-město - sobota 21.9.2013 - Brno - Rybnická

21.9.2013 - MaŠ
Naše branky: Martin Plachký (Václav Seyfert) 1:0, Michal Kroupa (Václav Seyfert) 2:1 Sestava: Ondřej Borkovec - Jan Maňásek, Michal Kroupa, Jiří Mašek, Martin Plachký - Martin Špicl, Aleš Weinfurter, Václav Seyfert, Václav Burian, Jan Kouřil V sobotu, 21. 9. 2013 od 11,00 hod., jsme sehráli dnešní druhé utkání proti velmi zkušenému týmu SOŠ OOM. Věděli jsme tedy, že nás čeká velmi obtížné dobívání branky soupeře. Od prvních minut jsme byli výrazně aktivnějšími, ale soupeř se nikam nehonil, dobře bránil a sázel na dlouhé míče, ze kterých pramenily brejky. Do první vážnější šance vyslal míčem za obranu Jura MaŠe, který si míč zasekl, ale po otočce jen nastřelil ležícího gólmana soupeře. Za pár okamžiků pálil v dobré příležitosti Jura, ale jeho rána neměla gólové parametry. V 15. minutě poslal Sája do kontru po pravé straně rychlíka Plachtu, ten z úhlu napřáhl a vymetl levý horní růžek branky soupeře - 1:0. Těsně před koncem prvního poločasu jsme pak propadli a útočník SOŠ přihrával z pravé strany do středu a volného spoluhráče, jehož však Onóš fantasticky vychytal. Na začátku druhé půle utekl po pravé straně Plachta a vyslal křižnou přízemní ránu, kterou výborný brankář soupeře vyrazil na roh. Ve 30. minutě jsme nabídli soupeři brejk, přitom jsme dosti špatně bránili a útočník SOŠ měl mnoho času na střelu, kterou o tyč poklidil za záda bezmocného Onóše - 1:1. Ve 35. minutě jsme však opět šli do vedení, míč ve středu převzal Sája, fantasticky našel na zadní tyči Míšu, který neměl problém skórovat - 2:1. Zvyšovat mohl vzápětí z úhlu Jura, ale jeho ránu opět vyrazil gólman na roh. V další skvělé kombinaci si míč narazili Míša s Janochem a první jmenovaný levačkou pálil, bohužel opět jen do brankáře. Asi v polovině druhé půle nahodil soupeř dlouhý míč, jenž podcenil Onóš a poté následovala střela SOŠ, se kterou si však náš brankář poradil. Další super akci započal Jura, přihrál Sájovi, který přenechal patičkou Plachtovi, avšak jeho rána byla opět vyražena. Vzápětí měl velkou příležitost soupeř, překonal dokonce i Onóše, ale všudybyl Plachta míč vykopl do bezpečí. Za chvíli utekl sám Sája, servíroval Jurovi, ale ten rovněž neměl střelecké štěstí. Za chvíli jsme opět trestuhodně propadli a osamocený útočník SOŠ OOM se řítil sám na Onóše, ale ten jej opět fantasticky vychytal. Tři minuty před koncem přihrál Buldog na střed Janochovi, který sám před gólmanem pálil bodlem jen těsně vedle. Za minutku jsme při power-play sebrali míč soupeři a Sája pálil přes celé hřiště, trefil však jen tyč prázdné svatyně. V poslední minutě pak vyvezl míč Sája, přihrál Buldogovi, ten přiťukl Plachtovi, který servíroval volnému Turanovi, ten však ani natřikrát neuspěl. Přitom razítkoval brankáře i tyč. Sumasumárum: Toto utkání nám moc nevyšlo. Respektivě, hodně zle se hraje se soupeřem, který hrát nechce. I přesto se nám podařilo dostat se do vedení, o které jsme sice začátkem druhého poločasu přišli. Rychle jsme si je pak vzali zpět a byli jsme i nadále lepším týmem. Nakonec nás opět podržel tradičně výborný Onóš, ale to samé se dá řici i o soupeřově brankáři. Důležité je, že bereme opět 3 body. SAN MARINO OLÉÉÉÉÉÉÉÉ !!!!!! MaŠ