ASM A - Tango C 3:2 (1:0)

Okresní přebor Brno-město - sobota 19.10.2013 - Brno - Rybnická

19.10.2013 - MaŠ
Naše branky: Václav Seyfert (Martin Mašek) 1:0, Lukáš Veselý 2:1, Aleš Weinfurter 3:1 Sestava: Ondřej Borkovec - Jan Maňásek, Michal Kroupa, Václav Seyfert, Martin Mašek - Martin Špicl, Aleš Weinfurter, Jan Kouřil, Lukáš Veselý ŽK: Jan Maňásek, Aleš Weinfurter V sobotu, 19. 10. 2013 od 9,00 hod., jsme v dosti ořezané sestavě nastoupili proti rezervnímu týmu Tanga - "C". Chtěli jsme odčinit blamáž z minulých kol a vybojovat nějaké ty bodíky. Od prvních minut jsme začali dobývat hostující tvrz a nebylo to jednoduché. Asi v 5. minutě přiťukl míč Mařa Sájovi doprava a ten přesnou křižnou ranou otevřel dnešní střelecký účet - 1:0. Asi v polovině prvního dějství přihrál Janoch míč Sájovi na "šestku", ten mu přiťukl zpět a první jmenovaný bodlem jen těsně minul branku. Soupeř hrál pomalu a snažil se probojovat k naší svatyni, ale my bránili zodpovědně. Tango vystřelilo během první půle jen několikrát a to vždy mimo naši branku. Druhý poločas jsme bohužel zaspali a nejlepší hráč soupeře si udělal ze všech našich hráčů včetně Onóše statické panáčky a vyrovnal - 1:1. Zvýšili jsme otáčky a chtěli jsme strhnout vedení zpět na naši stranu. Na půlící čáře přerušil rozehrávku soupeře Scary(nho), postupoval sám na gólmana, položil si jej, obešel a poté přesně k tyči skóroval - 2:1. Netrvalo dlouho a rohový kop rozehrával Sája, našel před brankou Turana, jenž nadvakrát přesně k tyči pojistil náš výsledek - 3:1. Další naši akci započal Mařa, přihrál Sájovi, ten servíroval zpět Mařovi, který však jen nastřelil gólmana Tanga. Soupeř sáhl k power-play a začal nás tlačit. Po chvíli jim jedna kombinace vyšla a z úhlu korigovali výsledek - 3:2. Výsledek poté mohl pojistit Míša, když nejdříve utekl po levé straně Sája, vypálil, gólman soupeře vyrazil míč, ale Míša na něj technicky nevyzrál. Těsně před koncem mělo Tango velkou příležitost při power-play, ale jejich hráč z úhlu naši prázdnou svatyni minul. Sumasumárum: V utkání se zkušeným soupeřem jsme byli lepším týmem, ale jednoduché to nebylo. Do vedení nás rychle dostal Sája a po vyrovnání jsme uskočili premiérovými brankami Scary(nha) a Turana. Nakonec jsme utkání dohráli a dovedli do důležitého, vítězného konce. SAN MARINO OLÉÉÉÉÉÉÉÉ !!!!! MaŠ