ASM A - Kickers 1:1 (1:1)

Okresní přebor Brno-město - sobota 19.10.2013 - Brno - Rybnická

19.10.2013 - MaŠ
Naše branka: Václav Seyfert (Martin Špicl) 1:0 Sestava: Ondřej Borkovec - Jan Maňásek, Michal Kroupa, Václav Seyfert, Martin Mašek - Martin Špicl, Aleš Weinfurter, Jan Kouřil, Lukáš Veselý V dalším mistrovském utkání nás čekal nám dobře známý soupeř, jenž z námi sváděl boje v loňské sezóně a také s námi postoupil. No tedy, pravdou je, že si ani jednoho hráče nepamatuji a byl to pro nás zcela nový soupeř. V úvodu utkání oba týmy začaly aktivně a rozehrál se dle mého velmi kvalitní duel. Ve 4. minutě zahrával rohový kop MaŠ, našel Míšu a ten razítkoval pravou tyč. V 8. minutě rozehrál pod sebe aut MaŠ, Sája si sekl míč okolo obránce a přesnou ranou prostřelil soupeřova gólmana, jenž dokázal míč vytěsnit jen pod břevno - 1:0. Od této chvíle však jednoznačně převzal otěže utkání soupeř a těžce nám začal zatápět. Po jedné z jejich rychlých akcí se před Onóšem zjevil osamocený útočník, ale náš výborný brankář míč likvidoval. Stejně tak dopadly dva další rychlé kombinační útoky Kickers a my mohli Onóšovi velmi děkovat. Pět minut před koncem poločasu vyslal dlouhým míčem Sája Mařu a ten z otočky vypálil, ale brankář soupeře vytěsnil míč nad. Kickers se zaslouženě dočkali v poslední minutě prvního dějství, když rychlou kombinaci zakončoval obránce bodlem pod padajícím Onóšem - 1:1. Ve druhém poločase jsme přidali a soupeři jsme se vyrovnali. První tutovku však měli opět Kickers, kteří sehráli parádní akci, na jejímž konci byla skvělá přihrávka na tyč a útočník "klepal" do prázdné branky, kterou však trestuhodně minul. Po chvíli vyhodil dlouhý míč Onóš obránce jej odvrátil, ale opřel se do něj Scary(nho) a jeho dělovku vyrazil gólman soupeře na roh. Následně získal míč opět Scary(nho), přihrál k lajně Buldogovi, který z první servíroval před branku na MaŠe, ale ten míč minul. Na druhé straně nás Kickers totálně rozebrali a zakončovali do prázdné branky, kde však obětavým zákrokem zablokoval míč Janoch a doraz soupeře vyrazil nad branku skvělý Onóš. Asi v polovině druhé půle vystihl rozehrávku obránce MaŠ a mohl postupovat sám na brankáře, bohužel střelu zbytečně uspěchal a brankář Kickers si s ní bez problémů poradil. Blížil se konec, ale my jsme stále měli síly. Mařa pronikl po pravé straně a vypálil z dálky, bohužel jeho ránu gólman vyrazil. Za chvíli získal míč Buldog, přihrál před sebe Turanovi, který do uličky servíroval osamocenému MaŠovi, jenž tuto obrovskou příležitost "zavraždil", místo rány z voleje míč zpracoval a poté nastřelil jen brankáře. V poslední minutě jsme ještě propadli vzadu a na Onóše se řítil osamocený útočník Kickers, ten jej však skvěle vychytal. Sumasumárum: Utkali jsme se s naprosto jiným týmem než v loňském ročníku. Troufám si říct, že toto byl zatím nejlepší tým, se kterým jsme se v OP utkali. Za první poločas si všechny body zasloužil jednoznačně soupeř, za druhou je bod asi spravedlivý. I když, mohli jsme i vyhrát, také však prohrát. Z dnešními 4 body můžeme být spokojeni, co říkáte pánové ? SAN MARINO OLÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉ !!!!! MaŠ