ASM A - Saňaři 1:0 (1:0)

Okresní přebor Brno-město - sobota 2.11.2013 - Brno - Rybnická

2.11.2013 - MaŠ
Naše branka: Jan Kouřil (Václav Seyfert) 1:0 Sestava: Aleš Weinfurter - Martin Mašek, Martin Plachký, Jiří Mašek - Václav Seyfert, Jan Kouřil, Martin Špicl ŽK: Martin Plachký V sobotu, 2. 11. 2013 od 12,00 hod., jsme nastoupili k dalšímu mistrovskému utkání proti zkušenému týmu ze Sokolnic - proti Saňařům. Od úvodních minut jsme byli lepším týmem a pomalu jsme se snažili probojovat před svatyni soupeře. V 5. minutě se zmocnil míč Sája, tvrdě bodlem servíroval na zadní tyč Janochovi a ten byl nekompromisní - 1:0. Zvyšovat jsme mohli hned vzápětí, kdy MaŠ vysunul doprava Sáju, ten posunul ještě na Plachtu, ale jeho rána byla zblokována obráncem. V 10. minutě zahrozil poprvé soupeř ranou z úhlu, ale Turan parádním zákrokem ránu zlikvidoval. Za pár minut nastřeloval na zadní tyč prudce Jura, ale na tento těžký míč Janoch nedosáhl. Chvíli před koncem poločasu zašlápl míč před brankou Sája, pod sebe posunul na Mařu, ale jeho ránu z úhlu zablokoval obránce opět na roh. Asi největší příležitost měl náš dnešní soupeř těsně před koncem první půle, když jeho trestný kop tečoval Janoch a od něj míč putoval do pravé tyče branky Turana, naštěstí. Druhý poločas jsme se soustředili na obranu a soupeře jsme prakticky nepustili do žádné šance. Asi v polovině druhé půle získal míč na obránci MaŠ, podržel míč a poté do běhu servíroval Mařovi, který byl zezadu ostře faulován. Při tomto trestném kopu jsme sehráli další secvičený signál, ale na konci pálil Jura jen těsně mimo. Čas rychle ubíhal a pět minut před koncem začali hrát Saňaři power-play. Tuto jsme však zodpovědně ubránili a opět jsme soupeře do ničeho vážného nepouštěli. Utkání jsme tedy poctivou obranou fází dovedli opět do vítězného a dle mého i zaslouženého konce. Sumasumárum: V tomto utkání dominovaly obrany obou týmů. My jsme přeci jen měli více ze hry a do příliš příležitostí nás Saňaři nepustili. To samé ale platí o naší obraně, jenž fungovala na jedničku s hvězdičkou. Po zásluze jsme tento víkend opět "šestibodoví". SAN MARINO OLÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉ !!!!!! MaŠ