ASM A - Stones of Madeira 5:3 (3:1)

Okresní přebor Brno-město - sobota 7.12.2013 - Brno - Rybnická

7.12.2013 - MaŠ
Naše branky: Václav Seyfert (Pavel Křivý) 1:0, Václav Seyfert (Jan Kouřil) 2:0, Václav Burian (Martin Špicl) 3:0, Pavel Křivý (Martin Špicl) 4:1, Jiří Mašek (Pavel Křivý) 5:3 Sestava: Aleš Weinfurter - Václav Burian, Jiří Mašek, Václav Seyfert - Jan Kouřil, Pavel Křivý, Martin Špicl ŽK: Martin Špicl V sobotu, 7. 12. 2013 od 12,00 hod., jsme nastoupili k dalšímu důležitému utkání proti týmu Stones of Madeira. Chtěli jsme odčinit zaváhání z předchozího utkání, ale jednoduché to nebylo. Od úvodních minut jsme však vedli taktovku utkání my. První šanci vymyslel Janoch, když vypálil a Pól se jen těsně nedostal k doražení. Poté dvakrát v těsném sledu pálil MaŠ, poprvé k levé tyči, podruhé do pravého horního růžku, ale gólman soupeře byl vždy pozorný. V 10. minutě přidržel míč Pól, přihrál doleva Sájovi, jenž udělal kličku do středu a přesnou ranou k levé tyči otevřel skóre - 1:0. Asi za dvě minuty jsme opět dobře zakombinovali, Janoch přiťukl míč zpět Sájovi a ten tvrdě bodlem s tečí obránce vymetl pravou pavučinu branky Stones - 2:0. V 16. minutě přihrál na "šestku" Kumar míč MaŠovi, ten jej přidržel, narazil zpět a Kumar ranou k levé tyči opět skóroval - 3:0. Chvíli před koncem poločasu se pak napravo uvolnil MaŠ a na zadní tyči hledal Póla, kterého však zablokovali obránci. V poslední minutě první půle jsme propadli, na Turana se řítil osamocený hráč a tvrdě bodlem prostřelil vše, co mu stálo v cestě - 3:1. Druhou půli započal svojí šancí Pól, ale z otočky jen těsně minul branku. Asi ve 35. minutě pak rychle rozehrál aut za obranu MaŠ a sběhnuvší Pól přesnou ranou k pravé tyči zvyšoval - 4:1. Stále jsme byli aktivnějšími, ale ztratili jsme míč, soupeř jej nakopl za obranu, kde vypustil svůj obranný úkol Sája a osamocený útočník prostřelil bezmocného Turana - 4:2. Další naši rychlou kombinaci započal Jura, přihrál Pólovi, ten servíroval do středu na MaŠe, ale jeho střelu do odkryté branky vykopl v poslední chvíli obránce na roh. Soupeř hrál power-play a při jednom našem slabším okamžiku našel útočník Stones skulinku v obraně a byla z toho korekce výsledku - 4:3. Ihned vzápětí však rychle vyvezl míč Jura, narazil si míč s Pólem a poté do prázdné branky zvyšoval opět na rozdíl dvou branek - 5:3. Těsně před koncem jsme opět přerušili power-play, ale místo rány volil Jura přihrávku a poté jsme již zbytek akce překombinovali. Sumasumárum: V poměrně kvalitním utkání jsme jasně ovládali hru a soupeře jsme do hry nepouštěli. Pravdou je, že pár chyb jsme vyrobili, ale na všechny body to po zásluze stačilo. SAN MARINO OLÉÉÉÉÉÉÉÉ !!!!!!! MaŠ