ASM A - Orel Řečkovice 7:5 (4:1)

Okresní přebor Brno-město - sobota 14.12.2013 - Brno - Rybnická

14.12.2013 - MaŠ
Naše branky: Václav Seyfert (Jiří Mašek) 1:1, Jan Maňásek (Václav Seyfert) 2:1, Jan Maňásek (Jiří Mašek) 3:1, Lukáš Veselý (Václav Seyfert) 4:1, Aleš Weinfurter (Jiří Mašek) 5:3, Jiří Mašek 6:5, Jiří Mašek (10 m) 7:5 Sestava: Ondřej Borkovec - Jiří Mašek, Václav Seyfert, Jan Maňásek - Jan Kouřil, Lukáš Veselý, Aleš Weinfurter ŽK: Lukáš Veselý Řečkovice vstoupily do zápasu aktivněji a taky se po pár minutách dočkali první branky, když si jejich obránce zasekl míč před Janochem, posunul si ho do středu hřiště a po pár krocích tvrdě a přesně vypálil ? 0:1. Hned z protiútoku bylo ale vyrovnáno. Jura vyslal do brejku Sáju, který utekl po levé straně a v zakončení přehodil padajícího brankáře. A od tohoto momentu jsme až do konce první půle začali soupeře jednoznačně přehrávat a využívat okénka v jeho obraně. Do vedení nás dostal v životní formě hrající Buldog, který si na ?šestce? přilepil míč po dlouhém pasu od Sáji a jako Buldog nekompromisně zavěsil. Za chvíli to byl znovu Buldog, který využil přesnou přihrávku Jury a do poločasu na konečných 4:1 zvýšil Scary(nho), kterého našel ?opírajícího se? na zadní tyčce Sája. Do druhé poločasu jsme vstoupili rozesmátí a nesoustředění, což se velice rychle začalo projevovat. Absolutně jsme přestali v defenzivě přistupovat k hráčům, dávali jsme jim příliš prostoru a soupeř toho dokázal velice rychle využít a snížil až na rozdíl jedné branky. Chvilky klidu nám dopřál Turan, který využil svoji přesnou levačku a po přihrávce Jury napálil míč přesně k tyči. Soupeř ale opět využil naší rozhozené nedisciplinované obrany a opět snížil. A 7 minut před koncem bylo dokonce vyrovnáno, když soupeřova střela z úhlu se, dle našeho domnění, odrazila od břevna ven z branky, rozhodčí však usoudil jinak a neštěstí bylo na světě. Zápas nakonec rozhodl dnešní kapitán a nejlepší hráč na hřišti Jura. Soupeř zbytečně vysunul obranu, v jehož prostorách se vytvořilo okénko, do kterého si náš kapitán najel a zpoza obránce přesnou ranou zakončil ? 6:5. A o chvíli později byl Jura faulován a jelikož to byl šestý zákrok soupeře následovala ?desítka?. Míč si vzal sám postižený a technickou střelou do horního růžku soupeřovi branky stanovil konečný výsledek na 7:5. Sumasumárum: Po přesvědčivém výkonu z první půle jsme se nechali ukolébat a za výkon v defenzivní činnosti během druhé půle bychom si měli nafackovat. Nicméně i přes naše hrubky jsme vyhráli zaslouženě a díky nečekanému debaklu Panamy se můžeme radovat z titulu "pulmistra". HURÁÁÁÁ!!! Sája