FC Orlák - ASM C 2:7 (2:2)

Krajský přebor JM II - neděle 3.2.2019 - Kuřim

3.2.2019 - MaŠ

Naše branky: Karel Hambálek 0:1, Jakub Cajzl (Karel Hambálek) 2:2, Karel Hambálek (Jakub Cajzl) 2:3 Daniecl Říha (Michael Malásek) 2:4, Daniel Říha (Jakub Cajzl) 2:5, Milan Šarík (Karel Hambálek) 2:6, Karel Hambálek 2:7

Sestava: Lukáš Rauscher - Lukáš Novotný, Petr Midrla, Milan Šarík, Michael Malásek - Jaroslav Šnédar, Daniel Říha, Jakub Cajzl, Karel Hambálek

ŽK: Karel Hambálek

V neděli, 3. 2. 2019 od 9,00 hod., nastoupilo naše "céčko" k dalším futsalovým bojům v KP II. První soupeřem jim byl nepříjemný FC Orlák.

V 7. minutě vypíchl míč obránci agilní rychlík a kapitán týmu Karel, kličkou si položil i brankáře a otevřel skóre - 0:1. Ve 12. minutě jsme lacině po kombinaci soupeře nechali tohoto vyrovnat do prázdné branky a o minutu později jsme Orláku doslova darovali špatnou přihrávkou vedení. Domácí do prázdné branky nezvaváhali - 2:1. Vyrovnat mohl prakticky ihned Karel, ale osamocen před domácím brankáře přestřelil. Ve 21. minutě uvolnil přihrávkou po levé straně Lukáš Karla, ten vypálil z úhlu, brankář vyrazil, ale pohotový Kuba Cajzl nezvaváhal - 2:2. Orlák měl ještě dvě velké příležitosti, ale jednou nás zachránila pravá tyč, po naší další ztrátě zase břevno naší svatyně.

Hned v první minutě druhé půle pálil po zpětné přihrávce od Kuby Cajzla Karel do pravé tyče. Ve 28. minutě parádně vysunul Kuba Cajzl opět kapitána Karla a ten pohotově mezi nohama domácího gólmana dostal naše barvy do vedení - 2:3. O dvě minuty později vysunul Michal doprava Dana a ten parádní křižnou ranou k levé tyči zvyšoval naše vedení - 2:4. Poté se hra uklidnila až do minuty 38., kdy doprava uvolnil Dana Kuba Cajzl a první jmenovaný jako přes kopírák stejnou ranou opět trhal sítě - 2:5. O minutu později jsme šli do dalšího brejku ve 2 na 1, Karel uvolnil na pravou tyč MilanaŠ a ten nekompromisně míč procedil do sítě pošesté - 2:6. Utkání jsme měli jasné ve své moci a soupeře jsme už téměř do ničeho nepouštěli. Ve 45. minutě jsme přidali ještě poslední "korálek", kapitán Karel přetlačil obránce a zapečetil dnešní utkání - 2:7.

Sumasumárum: Po rozpačitých úvodních 15 minutách jsme utkání poté jasně ovládali, hráli zkušeně a soupeře jsme již do ničeho nepouštěli. Po zásluze a sumárně parádním výkonu si tak připisujeme další 3 body do tabulky a budeme minimálně na 14 dnů na krásné druhé pozici.