SOŠ OOM - ASM A 6:3 (1:0)

Okresní přebor Brno-město - sobota 15.2.2014 - Brno - Rybnická

15.2.2014 - MaŠ
Naše branky: Jan Kouřil (Václav Seyfert) 4:1, Martin Špicl (Václav Seyfert) 5:2, Václav Burian (Jiří Mašek) 5:3 Sestava: Ondřej Borkovec - Jiří Mašek, Václav Burian, Václav Seyfert - Jan Kouřil, Martin Špicl, Jan Maňásek, Aleš Weinfurter, Pavel Křivý ŽK: Václav Seyfert V sobotu, 15. 2. 2014 od 11,00 hod., jsme nastoupili k dalšímu mistrovskému utkání proti velice zkušenému týmu SOŠ OOM. Věděli jsme, že to nebude jednoduché, ale chtěli jsme vyhrát. Po oťukávání v prvních minutách zahrozil v 5. minutě soupeř, ale skrytou přízemní ránu se štěstím Onóš vyrazil a Sája odklidil do bezpečí. Na druhé straně vyvezl míč Sája, servíroval Janochovi, který ještě přiťukl Kumarovi na zadní tyč, ale obránci uklidili míč do bezpečí. Perfektní roh poté zahrál Jura na Sáju, ten napálil jen gólmana soupeře a odražený míč napálil v jasné pozici jen vedle. Na druhé straně podržel na šestce míč útočník SOŠ OOM a z otočky nepříjemně vypálil těsně nad naši branku. Asi v polovině prvního dějství si narazil obránce SOŠ OOM se spoluhráčem míč okolo MaŠe, ten se nestačil vrátit a první jmenovaný technickou ranou obhodil Onóše - 1:0. Ihned vzápětí jsme sehráli z trestného kopu parádní signál, míč putoval po ose Jura - MaŠ - Sája, ale poslední jmenovaný bohužel v jasné pozici netrefil branku. Po dalším rohu pálil Kumar jen do brankáře. Za pár minut pálil z dobré pozice Sája, ale i jeho vychytal reflexivním zákrokem gólman soupeře. Těsně před koncem poločasu utekl po lajně útočník SOŠ OOM MaŠovi, udělal si kličku Onóšovi, ale poté trefil jen tyč. Ve druhém poločase jsme chtěli utkání zlomit, ale bohužel se nám nedařilo. Ihned na začátku parádně zakročil proti soupeřově ráně Onóš. Asi ve 30. minutě však soupeř rozehrál aut, míč si narazili dva naši protihráči a přihrávkou pod sebe našli na druhé straně nabíhajícího útočníka, který prostřelil vše, co mu stálo v cestě - 2:0. I zde jde branka na vrub špatně bránícího MaŠe. I nadále jsme dobývali soupeřovu svatyni, ale na půlce zachyboval Jura, poté zaspal při výběhu Onóš a útočník SOŠ OOM si technickou ranou k tyči našeho brankáře vychutnal - 3:0. Ihned jsme šli do power-play a po první kombinaci zakončoval Janoch, bohužel razítkoval jen břevno. Za chvíli jsme bohužel zazmatkovali v rozehrávce, míč si zpracoval útočník SOŠ OOM a s přehledem do prázdné branky zakončoval - 4:0. Za minutu jsme se konečně dočkali i my, Sája si obhodil míč okolo bránícího hráče a nastřeloval na zadní tyč, kde úspěšně dorážel Janoch - 4:1. Po našem dalším propadu mohl soupeř opět skórovat do prázdné branky, ale naštěstí minul. Za chvíli po nedůrazu Kumara získal míč opět útočník SOŠ OOM a překrásným lobem zvyšoval skóre - 5:1. I nadále jsme hráli bez brankáře a po trpělivé kombinaci nastřeloval Sája před brankáře soupeře a pohotový MaŠ zakončil - 5:2. Za další minutu vyvezl míč po levé straně Jura, servíroval pod sebe Kumarovi, který prostřelil vše, co mu stálo v cestě, důležitou práci zde odvedl tělem i Buldog - 5:3. Těsně před koncem však na půlce propadl Buldog a osamocený útočník napálil bodlem ze 12-ti metrů přesně do levého horního růžku - 6:3. Sumasumárum: O tomto utkání se toho moc napsat nedá. Soupeř nás chytrostí, zkušeností a dobrou hrou totálně zdecimoval a s přehledem si kontroloval celý vývoj utkání. V první půli jsme bohužel slibné příležitosti nedokázali využít a poté jsme se již jen honili za beznadějným výsledkem a při tom jsme stále a dokola chybovali. No, snad se každý z tohoto utkání poučí, pokud to ovšem dokáže a nechá na hřišti minimálně svoje maximum. MaŠ