Naše branky: Jakub Cajzl (Tomáš Krejčíř) 1:1, Ivan Selyvonenko 2:2

Sestava: Adam Tylč - Tomáš Krejčíř, Petr Midrla, Ivan Selyvonenko - Jakub Hanák, Štefan Gaži, Jakub Cajzl, Martin Špicl

ŽK: Ivan Selyvonenko

ČK: Adam Tylč

V sobotu, 7. 3. 2020 od 9,00 hod., odehrálo naše céčko derby v Tišnově proti Květnici. Květnice si hlídá prvenství v KP, chtěli jsme ji však potrápit.

Květnice držela míč a my chodili do protiútoků jen sporadicky. V 5. minutě se vyznamenal Adam po akci 3 na 1 vyrazil již téměř jasnou branku. V 9. minutě nás tišnovští vykombinovali a dostali se do vedení. V 15. minutě pálil po rohu na první tyč MaŠ, ale brankář domácích míč vytěsnil. V 19. minutě utekl po levé straně Krejča a servíroval nelehký míč na tyč Kubovi Cajzlovi, který jej poklidil - 1:1. O minutu později pálil po příhrávce po lajně od Kuby Hanyho MaŠ ihned z otočky, ale domácí brankář se vyznamenal a vytáhl míč na tyč. Ve 22. minutě jsme zaspali v obraně, první ránu ještě Adam zlikdivodal, ale doraz do prázdné branky již byl nechytatelný - 1:2.

Ve 29. minutě pálil Ivan z trestného kopu ze 12-ti metrů a prostřelil vše, co mu stále v cestě - pravý horní růžek - 2:2. Ve 33. minutě našel domácí obránce na levé tyči spoluhráče, který si obešel i Adama a do prázdné opět utrhl vedení pro Květnici, zaspal MaŠ - 2:3. Ve 41. minutě vyběhl až na půlku Adam, toho přetlačil hráč soupeře a Adam jej fauloval - následovala červená karta a přesilovka. Tu domácí ve 44. minutě tečovanou ranou pod víko proměnili - 2:4. Neustále jsme hráli power-play, ale ve 47. minutě přetlačil Krejču domácí kapitán a skluzem poklidil do prázdné - 2:5. O minutu později Krejča vyrobil další hrubku a pro tišnovského hráče nebyl problém zakončit do prázdné branky - 2:6.

Sumasumárum: Vysledek není lichotivý, asi by nám slušel těsnější, ale Tišnov zvítězil po zásluze a my mu gratulujeme k titulu v KP. Naše mužstvo by mělo skončit po dohrání soutěže na poměrně hezké 6. pozici.