1. třída, skupina B - neděle 6.10.2019 - Brno - Rybnická

6.10.2019 - Mates

Nše branky: Janoch (Ryba) 1:0,

Sestava: Lamač - Midrla, Hanák, Kouřil, Rybníček, Kolář   ŽK: Midrla

Tento víkend byl pro tým ASM něco jako křest ohněm. V pátek nám hrálo béčko, v sobotu céčko a v neděli déčko ... Aneb jak řekl rozhodčí Z. Vala ... já měl ASM víkend ... ještě že nemusím dnes do Hodonína na Váš A-tým.

V neděli 6. října čekalo naše déčko už  5. zápas v sezóně a soupeřem nám byl ACROSS. Ještě předešlý večer jsme měli v sestavě 7 hráčů do pole, ale jak už je zvykem, tak v den zápasu se někteří hráči omluvili z různých důvodů, které se jim záhadně staly přes noc. Takže jsme nastupovali jen s jedním hráčem na střídání. V prvním poločase jsme neproměnili několik jasných brankových příležitostí, kdy jsme mohli otevřít skóre zápasu. Soupeř na tom byl ale stejně, když nás v bráně podržel juniorský brankář Peťa několika skvělými zákroky. První poločas tedy skončil nerozhodně 0:0.

Ve druhém poločase se nic nezměnilo a střelci obou týmů si lámali zuby na výborných golmanech. Ujala se až akce, při níž Ryba oklamal soupeře na jeho polovině, zkušeně míč chvíli podržel, a pak jemně přiťukl na pravou stranu nabíhajícímu Janochovi, který konečně prostřelil soupeřova golmana, vedeme 0:1. Soupeř okamžitě šel do power-play. Zkušeně jsme bránili soupeřovu výhodu jednoho hráče v poli, ale bohužel jsme to neubránili až do konce zápasu. Soupeř v 38. minutě srovnal ranou hráče, který hrál místo golmana v poli a který propálil vše co mu stálo v cestě. Janoch měl pak ještě velkou šanci v poslední minutě, ze které ale bohužel nastřelil jen levou tyč. Konečný stav zápasu 1:1.  Hany+MM