ASM D - Lamy 1:3 (1:2)

1. třída, skupina B - neděle 8.12.2019 - Brno - Rybnická

9.12.2019 - Mates

Po týdenní odmlce čekal "D" tým další dva zápasy. V prvním z nich jsme hostili FC Lamy Brno. Tradice se přece neporušují, tak opět jsme sváděli boj se sestavou a nakonec jsme nastoupili s pěti hráči do pole. Soupeř se dostal do vedení 0:1, které jim ale dlouho nevydrželo, když se štěstím z přímého kopu srovnal kapitán MaŠ - 1:1. Lamy odpověděly na srovnání vedoucím gólem, který vstřelily po signálu také z přímého kopu - 1:2. Poločasový výsledek tedy byl příznivější pro hosty 1:2. Druhý poločas byl festivalem neproměněných šancí na obou stranách. Hosté mohli odskočit do vedení o dvě branky, kdyby jejich útočník trefil z metru prázdnou branku, jenže bohudík pro nás napálil míč pouze do tyče. Na druhé straně mohl srovnat Hany, jenže po úníku po levé straně trefil pouze pravou tyč hostující branky. Tyčky zvonily ještě několikrát na obou stranách. Hosté se nakonec navýšení vedení na 1:3 dočkali, když se ujala jedna z jejich akcí. My jsme ke konci zápasu přešli do power-play, ale bohužel v ní byla spousta nepřesností a zbrklých zakončení, takže stav 1:3 byl zároveň konečným výsledkem. Sumasumárum: Zápas byl od začátku velice vyrovnaný, soupeř měl v nohách těžký zápas s Žabinskými Vlky, a tak jsme jim i v okleštěné sestavě stačili. Bohužel pro nás jsme vstřelili pouze jeden gól a to je žalostně málo, opět jsme dopláceli na neproměňování šancí. Z tohoto zápasu odcházíme s prázdnou.