Okresní přebor Brno-město - sobota 26.9.2020 - Brno - Maloměřice

26.9.2020 - Mates

Naše branky:   Rybníček M. (Špicl) 0:1, Špicl (Šotola) (1:2)

Sestava: Matúš Longauer (G), Michal Rybníček, David Rybníček, Martin Špicl, Tomislav Šotola, Jakub Cajzl, Jakub Hanák, Ondřej Havlín, Petr Midrla

V sobotu 26. 9. 2020 po poledni čekal náš D tým historicky první zápas v brněnském okresním přeboru.  V maloměřické hale na nás čekal tým Atlantis.

Hned na začátku jsme na soupeře vlítli a po třech minutách se MaŠovi podařilo nahrát Rybovi, který šikovně obhodil gólmana a poslal nás do vedení 0:1. O 2 minuty později zahrozil soupeř , ale z rychlého protiútoku narazil jen na připraveného Matyho.  V 15. minutě zkoušel náš kapitán hledat na zadní Kubu Cajzla, ale ani jeho střela netrefila branku.  V minutě dvacáté, po útočném faulu Havlína, přešel soupeř do brejku a po kombinaci vyrovnal na poločasových 1:1.

Druhý poločas byl velmi vyrovnaný a kombinovalo se víceméně na polovině hřiště. Až v 7. minutě se dostal soupeř k několika pěkným střelám, ale všechny skončily v náruči Matuše.  V 15. minutě rychle prošel po levé straně Havlín, a ač se k zakončení nedostal, potlesk dnešních diváků si zasloužil.  8 minut před koncem, stál přesně na zadní MaŠ, který si po krásné nahrávce od Šotyho, nadělil dárek ke svým dnešním „18tiletým“ narozeninám 1:2.  Minutu před koncem orazítkoval tyč Kuba Hanák a víc už se toho dnes nestalo.

Sumasumárum:

Soupeř dnes velmi dobře bránil a dlouho nám trvalo, než jsme se prokombinovali ke slušnému zakončení. Na první zápas to ale z naší strany nebylo vůbec špatné a zaslouženě bereme všechny body.