ASM C - Eliška Brno 4:2 (1:2)

Krajský přebor - sobota 10.10.2020 - Brno - Střední

10.10.2020 - MaŠ

Naše branky: Cajzl (Špicl) 1:0, Burian (Koky) 2:2, Midrla P. (Špicl) 3:2, Cajzl (Hanák) 4:2.

Sestava: Widder, Motyčka, Koláček, Koky, Hanák, Midrla P., Burian, Špicl, Cajzl

V sobotu naše "Céčko" zajíždělo ke 2. kolu Krajského přeboru do haly ve Střední ulici, kde jsme hostili od 18. hodin tým Elišky Brno. Se soupeřem mívá pravidelně herní trénink právě naš "C+D" tým, tak se dalo předpokládat, že se hráči budou znát.

Už ve 2. minutě poslal náš tým do vedení Kuba Cajzl, kterému přihrával MaŠ - 1:0. Eliška se ale rychle oklepala a v 10. minutě bylo srovnáno - 1:1. Ve 12. minutě šla už Eliška do vedení, když z pravé strany překonal soupeřův útočník Widdyho střelou mezi nohy - 1:2. Poté se dopustil chyby Koláček a Widdy tím pádem zahrál podruhé, tím pádem Eliška zahrávala z hranice vápna nepřímý kop. Jejich střelec napálil míč přímo Widdymu do obličeje a hra musela být na chvíli přerušena pro krvácení z nosu. Nic víc se toho v prvním poločase nestalo, a tak Eliška vedla po 25. minutách 1:2.

Po devíti minutách 2. poločasu bylo srovnáno, když Koky ve 34. minutě přihrál Davidovi Burianovi a ten krásnou střelou k levé tyči vyrovnal na 2:2. O minutu později, tedy ve 35. minutě MaŠ přihrál Peťovi Midrlovi a ten z větší vzádelosti zkusil štěstí a zaskočil hostujícího golmana, kterému poměrně lehká střela propadla za jeho záda - 3:2. Ve 43. minutě soupeř přišel o míč na útočné polovině a šli jsme do přečíslení dva na jednoho, kdy míč vyvezl Hany s Kubou Cajzlem, první to vzal na sebe, ale jeho střelu ještě golman hostů vyrazil, ale Hany se dostal k míči první a postrčil ho na Kubu Cajzla, který neměl problém trefit prázdnou branku a završit skóre zápasu - 4:2.