ASM A - Hombres 4:1 (2:1)

Divize E - sobota 29.10.2022 - Tišnov

30.10.2022 - MaŠ

Naše branky: Jiří Nepožitek (Tomáš Zdražil) 1:1, Lukáš Panovský (Tomáš Zdražil) 2:1, Patrik Cvingráf (Václav Seyfert) 3:1, Tomáš Marvan (Libor Dinga) 4:1

Sestava: Libor Dinga - Lukáš Panovský, Tomáš Zdražil, Jiří Nepožitek - Tomáš Marvan, Patrik Cvingráf, Václav Seyfert, Petr Midrla

ŽK: Tomáš Marvan, Tomáš Zdražil

V sobotu, 29. 10. 2022 od 19,30 hod., nastoupilo naše áčko v předehrávaném utkání o první příčku v tabulce. Soupeřem nám byl nováček - Hombres Brno, velice ambiciózní tým.

Začali jsme zodpovědnou obranou a hosté byli více na míči. Ve 3. minutě utekl hostující útočník po pravé stračně a křižně pálil jen těsně vedle. O dvě minuty později vyblokoval nástřel a následné zakončení kapitán Pap na roh. V 6. minutě se v našem pokutovém území odehrál velký závar, kdy Hombres dvakrát zakončovali, ale Libor si s jejími pokusy poradil, zbytek obstarala naše obrana. V 9. minutě zahrávali hosté aut, po něm následoval nástřel na levou tyč, kde pohodlně útočník Hombres otevřel skóre - 0:1. O minutu později podržel míč na hrušce Simčuk, dal Nepožovi proti noze a ten výstavní ranou o tyč vyrovnal - 1:1. V 11. minutě utekl Marv přes půl palubovky a pálil křižně těsně mimo tyče. Ve 13. minutě následoval další nástřel hostů na zadní tyč, ale zakončení parádně vychytal skvělý Libor. V 15. minutě zahrál Simčuk roh zprava, Pap se opřel do míče a dělovkou na první tyč dostal naše barvy do vedení - 2:1. V 17. minutě jsme šli do přečíslení 3 na 2, Marv bodlem bohužel jen těsně minul cíl. V 18. minutě vypadl brankáři Hombres míč z rukou, Nepož serviroval před prázdnou branku Simčukovi, ale ten na míč nedošáhl. V téže minutě zakončovali opět ve skvělé situaci hosté, ale Libor byl prostě bezchybný. Ve 20. minutě po parádní kombinaci hostí vytáhl další skvělý zákrok náš gólman Libor. Na druhé straně serviroval před prázdnou branku Marv Paťovi, ale jeho pokus v pádu vykopl obránce.

Ve 22. minutě podržel na hranici pokutového území míč Marv, posunul proti noze do náběhu Nepožovi, který dělovkou div nezlomil pravou tyč. O minutu později se situace opakovala, Marv uvolnil vpravo Nepože, ale ten vypálil těsně mimo. Ve 24. minutě přihrál Marv Paťovi, který však osamocen vstříc brankáři Hombres neuspěl. Ve 27. minutě po dlouhém nákopu zakončoval v souboji s naším gólmanem útočník hostů, ale jen těsně minul pravou tyč. Ve 29. minutě utekl po pravé straně Simčuk, jeho rána však šla jen do boční sítě. Ve 31. minutě napřáhl z dálky Pap, ale gólman skvělým zákrokem míč vykopl na roh. Ve 33. minutě šli hosté do přečíslení, ale rychle přemistivší se Libor opět vytáhl neskuteční zákrok a míč vyrazil do bezpečí. Ve 35. minutě opět vypadl míč z rukou brankáři Hombres, Sája mu jej "vyzobl a tím uvolnil Paťu, který do prázdné branky neměl problém utkání rozhodnout - 3:1. O minutu později pálili skrytě hosté, pozorný Libor, ale lapil a výhozem našel na levé straně Marva, ten si vyvedl míč na střed a ranou k levé tyči nedal brankáři šanci - 4:1. Ve 37. minutě dobře zakombinovali hosté, na konci akce byla polovysoká rána k naší pravé tyči, Nepož však tento pokus vyhlavičkoval. Zbytek utkání již jsme si pohlídali a připisujeme se tak další 3 body do tabulky.

Sumasumárum: Diváci myslím mohli shlédnout velmi zajímavé utkání. Hosté nám byli rozhodně vyrovnaným soupeřem a myslím, že budou rozhodně patřit do horní poloviny tabulky. V první půli dokonce měli více příležitostí, ale zřejmě rozhodla naše zkušenost. Po 3 kolech se nám tedy daří a jsme 100%.