ASM A - Panama 4:0 (1:0)

Brněnský pohár - úterý 21.2.2023 - Tišnov

22.2.2023 - MaŠ

Naše branky: Jiří Nepožitek (Tomáš Zdražil) 1:0, Jaroslav Šnédar 2:0, Jiří Nepožitek (Jaroslav Šnédar) 3:0, Tomáš Zdražil (Jiří Nepožitek) 4:0

Sestava: Libor Dinga - Lukáš Panovský, Tomáš Zdražil, Michael Malásek - Jaroslav Šnédar, Petr Midrla, Jiří Nepožitek

V úterý, 21. 2. 2023 od 20,15 hod., jsme nastoupili k semifinále brněnského poháru na domácí palubovce proti týmu Panama Boys Brno.

Ve 2. minutě si vyměnili míč Pap s Nepožem, druhý jmenovaný vrátil proti noze našemu kapitánovi, ale ten bodlem minul. O minutu později jsme zahrali signál, Simčuk našel opět Papa, ale pozorný brankář soupeře míč vykopl. Ve 4. minutě pálil Pap, dorážel Jara, ale opět dvakrát gólman Panamy kouzlil. V 7. minutě po rohu zahrozila Panama, ale ránu z úhlu Libor bezpečně kryl. V 8. minutě nastřelil míč na zadní Simčuk a Nepož tečovanou ránu poklidil do sítě poprvé - 1:0. Ve 13. minutě jsme výborně zakombinovali, Jara vysunul doleva Papa, jehož parádní ránu ještě parádněji vyrazil strážce soupeřovi svatyně. Po rohu pálil těsně nad Jara. Ve 14. minutě šel do brejku soupeř sám na Libora, ale útočník těsně minul cíl. V 15. minutě pronikal až před brankáře Michal, ale ten jeho bodlo k tyči bravůrně zlikvidoval. V 16. minutě po další kombinaci zakončoval Simčuk, ale opět nevyzrál na brankáře, stejně tak o chvíli později, když si narazil parádně míč s Nepožem.

Ve 21. minutě nastřeloval parádně na zadní míč kapitán Pap, ale těsně před Simčukem, který by poklízel do prázdné, míč vykopl obránce. Ve 23. minutě podržel míč Jara, posunul zpět na Nepože, ale toho vychytal skvělý gólman Panamy. O minutu později obral protihráče o míč Jara, šel sám a bodlem prostřelil vše, co mu stálo v cestě - 2:0. Ve 27. minutě sehráli výbornou akci také hosté, na jejím konci byla parádní rána k pravé tyči, ale Libor vystřihl ještě lepší zákrok a vytěsnil míč na roh. Ve 29. minutě Libor opět výborně zakročil proti ráně téměř z půlky. Ve 30. minutě šel Jara opět sám na brankáře, tentokráte chtěl ale akci ještě vyšperkovat přihrávkou doprava na Nepože, před ním ale ukopl míč obránce na roh. O minutu později po super kombinaci nastřelil Jara na levou tyč Nepožovi a ten neměl problém poklidit do prázdné branky - 3:0. Ve 33. minutě po Jarově nahrávce neprostřelil v super pozici Pap brankáře, po rohu pálil Nepož těsně nad. Ve 34. minutě servíroval zprava opět Jara Napožovi, ale brankář proti našemu hráči vystřihl zákrok utkání. Po následném rohu pálil Pap opět jen do gólmana. Ve 36. minutě se nadechl k sólu Simčuk, ale na konci byl opět skvělý zákrok brankáře Panamy. Stejný hráč pronikal po pravé straně v minutě 38., brankář ale opět byl výborný. V poslední minutě nastřelil na zadní Nepož na Simčuka, který ranou pod víko zapečetil dnešní pohárové utkání - 4:0.

Sumasumárum: Dnešní pohárové utkání bylo jasně v naší režii. V průběhu celého zápasu jsme byli lepším týmem a měli mnoho šancí. Nebýt soupeřova skvělého gólmana, byl by výsledek o hodně vyšší.