TRIANGL Rájec-Jestřebí - ASM B 3:8 (2:3)

Krajský přebor - pátek 8.3.2024 - Blansko

9.3.2024 - Peťan

Naše branky: Dominik Urbánek (Jakub Cajzl) 0:1, Jiří Chlup (Jakub Hanák) 0:2, Jiří Chlup 1:3, Dominik Urbánek 3:4, Adam Pavelka (Michal Vašíček) 3:5, Dominik Urbánek (Jakub Cajzl) 3:6, Jakub Cajzl (Michal Vašíček) 3:7, Dominik Urbánek (Jiří Chlup) 3:8

Sestava: Štěpán Burian - Petr Midrla, Michal Vašíček, Adam Pavelka, Jakub Cajzl, Jakub Hanák, Jiří Chlup, Dominik Urbánek

Dne 8.3.2024 odehrálo béčko poslední mistrák v této sezóně Krajského přeboru. Zajíždělo do Blanska, kde své zápasy hraje TRIANGL Rájec - Jestřebí. Domácí měli už před zápasem jisté 3. místo v tabulce a možná i díky tomu se sešli na zápas pouze ve formaci 4+1 bez hráče na střídání. Kapitán Peťan měl také velké starosti se sestavou, ale na poslední chvíli se mu podařilo sehnat ještě dva hráče, kteří se k nám hrajícím připojili během 1. poločasu.

Hned od začátku jsme na domácí vlítli a už v 1. minutě po přihrávce Kuby Cajzla otevřel skóre zápasu Dominik – 0:1. Ve 3. minutě po přihrávce Hanyho zvyšoval na rozdíl dvou gólů Jirka Chlup – 0:2. Od té doby jsme si mysleli, že se soupeř přehraje sám, polevili jsme a v 6. minutě jsme domácím darovali snížení – 1:2. Další změna skóre se odehrála až ve 22. minutě, kdy to vzal sám na sebe Jirka Chlup a svým druhým gólem v zápase zvýšil na rozdíl dvou branek – 1:3. Bohužel jsme dvou brankové vedení do konce 1. poločasu neudrželi, když v samém závěru nám utekl za obranu domácí útočník a prostřelil Štěpána – 2:3.

Z kraje 2. poločasu, konkrétně ve 28. minutě domácí TRIANGL dokonce vyrovnal – 3:3. Ve 33. minutě se k přímému volnému kopu postavil Dominik a prostřelil vše, co mu stálo v cestě – 3:4. Ve 42. minutě jsme rozehrávali roh z pravé strany. Adam Pavelka rozehrál na Hanyho, ten posunul míč nahoru na Michala Vašíčka, který uličkou našel rozehrávajícího Adama, který pohodlně zvyšoval opět na rozdíl dvou branek – 3:5. Za dvě minuty na to, ve 44. minutě Dominik zvyšoval už na rozdíl tří branek po asistenci Kuby Cajzla a zdálo se být hotovo – 3:6. Domácí už neměli síly na to se vracet do obrany a tak ve 46. minutě vyslal Michal Vašíček Kubu Cajzla, který utekl domácí obraně a se štěstím na dvakrát překonal domácího brankáře – 3:7. Ve 48. minutě skóroval znovu agilní Dominik, kdy mu u branky asistoval Jirka Chlup a tím udělali vítěznou tečku za dnešním posledním zápasem v Krajském přeboru – 3:8.

Po dohrání zbývajících zápasů posledního kola se naše béčko úmístilo v celkové tabulce na 5. místě se ziskem 27 bodů za 8 výher, 3 remízy a 7 porážek.