ASM A - Antabus 1:2 (0:1)

Brno Open - neděle 5.2.2012 - Brno - Rybnická

5.2.2012 - MaŠ
Naše branka: Dominik Martinek (Martin Špicl) 1:1 Sestava: Aleš Weinfurter - Jan Mašek, Jiří Mašek, Martin Plachký, Michal Kroupa, Jan Maňásek - Dominik Martinek, Martin Mašek, Petr Doubravský, Martin Špicl V neděli, 5. 2. 2012 od 11,00 hod., jsme nastoupili k druhému osmifinálovému utkání turnaje KAJOT OPEN. Dalším soupeřem nám byl tým Antabus a opět jsme byli papírovými favority. Začali jsme aktivně a soupeř se za první poločas prakticky nedostal na naši polovinu. Bohužel, naše střelecká patálie z prvního zápasu pokračovala. Pravdou je, že jsme výrazně zlepšili hru, avšak na tento faktor se nehraje. MaŠ se probojoval až před brankáře, ale jeho střelu špičkou kopačky brankář kryl. I naše další příležitosti končili v náručí brankáře Antabusu nebo mimo tyče jeho branky. Do další velké šance se dostal Plachta, ale jeho parádní ránu zastavila tyč. Těsně před koncem poločasu zahrával soupeř rohový kop a střelou přímo z něj do pravého horního růžku, nachytal útočník Antabusu Turana na "švestkách" - 0:1. Do konce poločasu jsme vyrovnat nedokázali. Druhá půle začala vydařenou akcí Nidala Oriediho, jenž přihrál sbíhajícímu MaŠovi, ten vrátil přešně do uličky zpět Nidalovi, který spolehlivě vyrovnal - 1:1. I nadále jsme se tlačili dopředu a vypadalo, že je jen otázkou času, kdy bránícího soupeře zlomíme. Jura utekl po pravé straně a přihrál Dubovi, ten si položil brankáře, ale jeho následnou dělovku zastavilo břevno. Poté zatáhl míč po levé straně MaŠ, přihrál na druhou stranu křižně Jurovi, ten místo rány volil kličku a poté přihrávku zpět na MaŠe, kapitán bohužel prázdnou branku netrefil. Tak tedy přišel trest. Antabus, jenž se opět soustředil jen na bránění vypálil z dálky, Turan míč jen vyrazil a útočník soupeře hlavou hodně šťastně protlačil míč do naší branky podruhé - 1:2. Bohužel, na tuto branku již jsme zareagovat nedokázali. Sumasumárum: Hru jsme výrazně zlepšili, ale bohužel opět jsme vyhořeli na neproměněných šancích. I takový je futsal a my jsme dostali lekci z produktivity. Karty byly vrženy, poslední utkání jsme museli vyhrát. MaŠ Konečná tabulka 1. osmifinálové skupiny : 1. FPO Blansko 3 2 1 0 12:3 7 2. Antabus 3 1 2 0 5:4 5 3. San Marino 3 1 0 2 4:10 3 4. BrnoCity 3 0 1 2 4:8 1