Tango C - ASM A 8:4 (2:1)

Příprava - úterý 20.9.2011 - Brno - Rybnická

20.9.2011 - MaŠ
Naše branky: Jiří Mašek 0:1, Jan Mašek (Dominik Martinek) 2:2, Martin Špicl (Martin Plachký) 5:3, Kryštof Večeřa (Pavel Křivý) 6:4 Sestava: Václav Burian - Jiří Mašek, Martin Plachký, Michal Kroupa, Jan Maňásek, Petr Doubravský - Jan Mašek, Martin Mašek, Martin Špicl, Kryštof Večeřa, Dominik Martinek, Pavel Křivý V úterý, 20. 9. 2011 od 18,00 hod., jsme nastoupili k přátelskému utkání na hřišti Rybnická proti domácímu Tangu Brno "C". Čekal nás velmi těžký soupeř hrající o čelní pozice v Okresním přeboru, takže rozhodně skvělá a vhodná futsalová zkušenost. Již od prvních minut jsme s domácím favoritem rozehráli velmi sympatickou partii a rozhodně jsme se nespoléhali jen na bránění. Po pár minutách vybojoval skvěle míč Jura a parádním bodlem k tyči otevřel skóre - 0:1. Bohužel za dalších pár minut musel pro zranění dnešní utkání ukončit. I nadále jsme hráli vyrovnaně, ale Tango začalo být aktivnějším týmem. Asi ve 20. minutě se jim podařilo po hezké kombinaci a dělové ráně asi z 10-ti metrů vyrovnat - 1:1. Pár dalších šancí skvěle zlikvidoval náhradní brankář Kumar, kterého je nutno rozhodně vyzdvihnout. Chytal naprosto skvěle a Turana plnohodnotně zastoupil (Tímto přeji Turanovi brzké uzdravení a v sobotu na ostro znovu v bráně ;-) ). Za pár minut se domácí Tango dostalo po podobné situaci do vedení, přesně střílel opět jejich agilní útočník - 2:1. Tímto výsledkem také skončil dnešní asi 45 minutový poločas. Na začátku druhé půle jsme sehráli několik chytrých kombinací, na konci jedné z nich byl po přesné přihrávce od Nidala Oriediho Gheda a prostřelil jinak výborně chytajícího brankáře soupeře - 2:2. Poté jsme si ale vybrali slabou chvíli a během asi 5 minut jsme dovolili se Tangu utrhnout až do tří-brankového vedení. Třetí branku vstřelil soupeř po našem zbytečném "propadu" na půli a samostatném úniku, čtvrtá padla po podobné situaci, kdy na konci střílelo Tango zprava přesně o tyč a pátá padla po další povedené kombinaci a přesné ráně k tyči - 5:2. Několik okamžiků nato jsme sehráli parádní trojúhelník, na jehož konci byla prudká přihrávka na zadní tyč od Plachty na kapitána MaŠe, ten však na dlouhou nohu pálil těsně vedle. Do další příležitosti poslal Nidal Oriedi stejného hráče, ale MaŠ trefil pouze padajícího brankáře. Napotřetí již to vyšlo, akci založil svým tradičním přehledem Nidal Oriedi, MaŠ hned křižně vyslal Plachtu a ten místo střely ještě vracel zpět na MaŠe, který tentokráte neměl problém zavěsit pod břevno - 5:3. Poté jsme bohužel fatálně propadli dvojnásobným netaktickým střídáním, což se nesmí stávat !!! - 6:3. Prakticky ihned z protiútoku přihrál dobře Pól bomberovi Krištofinhovi a ten výstavní ránou vymetl levou pavučinu domácí branky - 6:4. Na konci utkání jsme ještě dvakrát inkasovali po zbytečných ztrátách míče a následných skvěle zakončených kombinacích Tanga - 8:4. Do dalších velikých příležitostí se v průběhu 2. půle dostali Pól, 2x Míša, 2x Krištofinho, Plachta, Mařa i Nidal Oriedi, avšak skvělý domácí gólman byl naprosto bezchybný. Sumasumárum: Myslím, že s naší hrou proti silnému soupeři můžeme být spokojeni. Hráli jsme sympaticky, celý tým bojoval a dokázali jsme i proměňovat šance. Škoda jen zbytečných chyb, ze kterých padly cca 3 laciné branky, z těchto se musíme poučit a v mistrovských utkáních se jim vyvarovat. Dále můžeme litovat zmařených šancí například MaŠe a nutno také pochváli fantasticky chytajícího gólmana Tanga. A když už jsme u těch brankářů, tak Kumar za dnešní brankářškou roli a výkon zaslouží metál. Borci ve čtvrtek na trenále a v sobotu v dalších ostrých bojích ahoj - SAN MARINO OLÉÉÉÉÉÉÉÉ !!!! MaŠ