ASM B - M2 Shoes B 3:3 (3:1)

3. třída, skupina B - neděle 9.11.2014 - Brno - Řečkovice

5.12.2014 - MaŠ

Naše branky: Jan Maňásek 1:1, Jan Kouřil 2:1, Michal Kroupa (Václav Seyfert) 3:1

Sestava: Petr Ondroušek - Jan Maňásek, Michal Kroupa, Václav Seyfert, Petr Midrla - Jan Kouřil, Lukáš Veselý, Petr Doubravský

ŽK: Petr Ondroušek, Václav Seyfert, Lukáš Veselý

V neděli, 9. 11. 2014 od 11,30 hod., jsme sehráli poslední podzimní mistrovské utkání proti ambicióznímu týmu - rezervě M2 Shoes. Chtěli jsme vyhrát, abychom se stali podzimním mistrem, ale nečekal nás lehký úkol.

Začali jsme aktivně, ale byl to právě soupeř, který po špatném výroku rozhodčího musel čelit trestnému kopu ze "šestky" za údajné hraní rukou PetraO mimo pokutové území. Soupeř využil naše zaváhání a přesnou ranou k tyči se ujal vedení - 0:1. Netrvalo dlouho a kapitán Buldog obral na půlce o míč soupeřova útočníka, opřel se do míče a za pomocí dvojího teče soupeřových hráčů vyrovnal - 1:1. Po pár minutách sebral míč protihráči také Janoch a nekompromisní ranou dostal naše barvy do vedení - 2:1. Chvíli před koncem první půle jsme sehráli parádní akci na jejímž konci přihrál Peťan Sájovi a ten servíroval na zadní tyč volnému Míšovi, jenž neměl problém skórovat - 3:1. Poté se bohužel zranil Janoch a nám začaly docházet síly.

Ve druhém poločase nás soupeř fyzicky začal přehrávat a bylo znát, že naše lavička byla značně okleštěna. Asi v polovině druhého dějství nám utekl po levé straně útočník M2 Shoes a dloubákem přehodil padajícího PetraO a tím korigoval - 3:2. Po chvíli zakončoval jednu z mála našich příležitostí Sája, ale jeho pokus zastavilo břevno. Tři minuty před koncem zahrával soupeř další trestný kop z hranice pokutového území, následovala přihrávka na volného hráče na tyči a ten neměl problém do prázdné branky vyrovnat - 3:3. Tato branka nás bohužel stála titul podzimního mistra a o skóre tak zimujeme na pěkném druhém místě.

Sumasumárum: Bohužel jsme v tomto zápase shořeli na úzkém kádru způsobeném Hodami v naší obci. I tak se ale dobře uvedl navrátilec Dub a svoji úspěšnou premiéru našem dresu prožil i skvělý brankář PetrO. Na jaře to hold "urveme" pánové. SAN MARINO OLÉÉÉÉÉÉ !!!!!