ASM A - United Ivančice 3:0 (1:0)

Krajský přebor - sobota 1.11.2014 - Tišnov - Hala SSK

5.12.2014 - MaŠ

Naše branky: Aleš Weinfurter (Martin Špicl) 1:0, Václav Seyfert (Lukáš Veselý) 2:0, Václav Seyfert (Lukáš Veselý) 3:0

Sestava: Václav Burian (Kumar) - Jiří Mašek (Jura), Martin Plachký (Plachta), Václav Seyfert (Sája), Lukáš Veselý (Scarynho) - Ondřej Halas (Skunk), Martin Mašek (Mařa), Martin Špicl (MaŠ), Aleš Weinfurter (Turan) - Jan Kouřil (Janoch)

ŽK: Jiří Mašek

sobotu, 1. 11. 2014 od 20,00 hod., jsme nastoupili k dalšímu domácímu mistrovskému utkání v tišnovské hale SSK proti zkušenému týmu - United Ivančice. Chtěli jsme za každou cenu vyhrát a na utkání jsme se již dlouho těšili.

Od prvních minut se rozehrála vyrovnaná partie, ve které jsme přeci jen my byli o něco aktivnějšími. První velkou příležitost měl asi v 5. minutě Turan, po přihrávce na zadní tyč od Jury však ve skluzu minul. O pár okamžiků později obdržel za obranou soupeře míč od Jury MaŠ, ale poté sám před gólmanem minul branku. Ve 14. minutě pak obdržel míč ve středu pole MaŠ, dloubnul míč za obranu na Turana, jenž udržel hráče na zádech a z velkého úhlu prostřelil vše, co mu stálo v cestě - 1:0. Poté Ivančice přidaly a dokázaly si vypracovat i několik střeleckých příležitostí. Kumar však všechny jejich pokusy dokázal bravurně vychytat, případně vytěsnit na roh. V 17. minutě jsme dobře vykombinovali a na konci akce byla přihrávka do rohu hřiště na Scarynha, který servíroval na zadní Plachtovi, ale tomu míč těsně ukopl patičkou Sája mimo tyče. V poslední minutě jsme nechali vlastní zbrklostí hned dvakrát zakončovat nebezpečně soupeře, ale Kumar obě tyto situace parádně zajistil.

Ve druhé půli jsme se především soustředili na obrannou fázi a čekali na brejkové možnosti. Ve 23. minutě převzal míč Sája, zatáhl si jej do středu a dostal se tak do obrovské střelecké příležitosti, avšak levačkou branku těsně minul. Za pár minut si navedl míč na svoji silnou levou nohu Jura, ale namísto rány opět servíroval na zadní na Scarynha, ten však již zareagovat nestihl. Asi v polovině druhého dějství vypíchl míč obránci MaŠ, přihrál doprava sprintujícímu Skunkovi, ale jeho bodlo jen těsně minulo branku. Ihned po rozehře soupeře  však Skunk sebral míč obránci, přihrál jej doleva MaŠovi, jenž mu ještě servíroval zpět, ale Skunk poklidit míč do prázdné branky již nedokázal. Po pár minutách opět vypíchl míč obránci MaŠ, vyslal doprava Turana, jenž mu nezjištně servíroval zpět, ale první jmenovaný opět na míč v jasné pozici nedosáhl. Na konci 32. minuty sehrála první čtyřka secvičený signál, Jura vyslal dlouhý míč na Sáju, ten přenechal Scarynhovi, který ještě vracel zpět před branku Sájovi a ten vymetl pravý horní roh branky United - 2:0. Ve 39. minutě jsme předvedli parádní akci, ve které nejdříve přihrál doprava Plachta Scarynhovi, ten následně servíroval na zadní tyč Sájovi, který neměl problém skórovat - 3:0. Necelé tři minuty před koncem začaly hrát Ivančice power-play, ve které měl nejdříve na zadní tyči obrovskou příležitost jejich útočník, ale Kumar míč vytěsnil na tyč. Poté zbytečně fauloval MaŠ a soupeř dostal možnost desetimetrového kopu, který však dnes famózní Kumar lapil.

Sumasumárum: V tomto utkání jsme zaslouženě vyhráli a tradičně jsme ještě mnoho dalších střeleckých možností spálili. Ve druhém poločase jsme se soustředili především na defenzívu a rychle přecházeli do brejků. Nakonec jsme přidali i další dva góly a na druhé straně nás podržel opět fantastický Kumar, jenž slaví první čisté konto. Body tak zůstávají doma a nás čeká v pátek další utkání v Bohunické hale s domácím STŽ Tomson Brno. SAN MARINO OLÉÉÉÉÉÉÉÉ !!!!!!!