Slovan Brno - ASM A 3:6 (1:4)

Krajský přebor - pátek 28.11.2014 - Pohořelice

5.12.2014 - MaŠ

Naše branky: Lukáš Veselý (Václav Seyfert) 1:1, Lukáš Veselý (Václav Seyfert) 1:2, Václav Seyfert (Martin Špicl) 1:3, Jiří Mašek (Martin Plachký) 1:4, Martin Plachký (Martin Špicl) 3:5, Václav Seyfert 3:6

Sestava: Václav Burian (Kumar) - Jiří Mašek (Jura), Martin Plachký (Plachta), Jan Mašek (Gheda), Ondřej Halas (Skunk) - Aleš Weinfurter (Turan), Lukáš Veselý (Scarynho), Václav Seyfert (Sája), Martin Špicl (MaŠ)

ŽK: Jan Mašek, Martin Plachký

V pátek, 28. 11. 2014 od 19,30 hod., jsme sehráli další mistrovské utkání v Pohořelicích s domácím týmem - Slovan Brno. Chtěli jsme naplno bodovat a udržet tak velmi slušné výkony a výsledky v posledních týdnech.

Hned ve 3. minutě nastřeloval míč na zadní tyč Jura, ale Turan na míč jen těsně nedosáhl. V 5. minutě zakončoval po secvičeném signálu a přihrávce od Jury Sája, ale trefil jen obrovitého gólmana soupeře. V 7. minutě zahrozil poprvé také domácí Slovan, ale jeho ránu z trestného kopu vyrazil reflexivně Kumar. V 9. minutě obdržel míč na hrušku útočník domácích, obtočil se okolo obránce a přesnou rano k tyči otevřel skóre - 1:0. Za 2. minutě udělal hrubici Jura, ztratil míč při rozehrávce a Slovan upaloval ve 2 na 1, Kumar však fantasticky míč zlikvidoval. Ve 12. minutě udržel míč na pravé straně Sája, přihrál parádně na zadní tyč Scarynhovi a tan ranou pod břevno vyrovnal - 1:1. Za minutu si oba aktéři akci zopakovali jako přes kopírák a Scarynho dostal náš tým do vedení - 1:2. V 15. minutě si při průniku narazil míč Sája s MaŠem a nadvakrát procedil míč za záda domácího brankáře - 1:3. Aby toho nebylo málo, tak za minutu přihrál Plachta míč Jurovi, ten vypustil dynamit přesně k tyči a skóroval - 1:4. Do konce první půle mohl ještě skórovat MaŠ, když jej vybídl přesnou přihrávkou Plachta, ale první jmenovaný trestuhodně míč minul.

Druhý poločas pro nás nezačal dobře a hned v první minutě Kumar špatně rozehrál míč přesně na kopačku domácího útočníka, jeho ránu ještě stihl vyrazit, ale na dělovou dorážku dalšího protihráče pod víko již neměl šanci - 2:4. Domácí nás zatlačili a ve 23. minutě vychytal Kumar fantasticky tutovku domácího Slovanu. O minutu později obdržel domácí útočník dlouhý míč a ihned z první přesnou křižnou ranou k pravé tyči korigoval na rozdíl jediné branky - 3:4. Ve 27. minutě podržel dobře míč Skunk, přihrál doleva Ghedovi, ale jeho dělová rána jen orazítkovala pravou tyč. O minutu později se zbavil obránce Sája a jeho následná rána jen o milimetry minula levou tyč. Za další minutu zakončoval svoji kombinaci také Slovan, ale jeho rána skončila jen na břevnu. Ihned z protiútoku vyvezl míč Sája, přihrál doleva MaŠovi, ten ihned z první vracel na zadní tyči nabíhajícímu Plachtovi, jenž pohodlně zvyšoval naše vedení - 3:5. Ve 32. minutě byl vyloučen po druhé žluté kartě domácí hráč, ale přesilovku jsme odehráli velmi špatně. Ve 36. minutě začal Slovan hrát power-play a ihned v jejím úvodu vypíchl míč protihráči Sája a podél chytajícího hráče skóroval - 3:6. Do konce utkání jsme ještě 2x mohli skórovat do prázdné branky, ale i Jura, i Kumar branku, vždy jen těsně, netrefili.

Sumasumárum: I v dnešním utkání jsme byli lepším týmem, ale opět jsme z jasného scénáře udělali drama a lacině pustili soupeře do hry. Koncovku utkání jsme však již zvládli a vezeme tak domů další 3 velmi důležité body. SAN MARINO OLÉÉÉÉÉÉÉÉ !!!!!!!