ASM A - Slovan Brno 12:2 (4:1)

Krajský přebor - sobota 21.3.2015 - Tišnov - Hala SSK

21.3.2015 - MaŠ

Naše branky: Martin Plachký 1:0, Lukáš Veselý (Michal Kroupa) 2:0, Martin Plachký (Jiří Mašek) 3:1, Lukáš Veselý (Aleš Weinfurter) 4:1, Martin Mašek (Václav Seyfert) 5:1, Martin Mašek (Václav Seyfert) 6:1, Michal Kroupa (Martin Špicl) 7:1, Michal Kroupa (Martin Špicl) 8:2, Jan Kouřil (Jiří Mašek) 9:2, Martin Plachký (Michal Kroupa) 10:2, Michal Kroupa (Martin Špicl) 11:2, Lukáš Veselý (Václav Seyfert) 12:2

Sestava: Václav Burian (Kumar) - Jiří Mašek (Jura), Michal Kroupa (Míša), Martin Plachký (Plachta), Martin Mašek (Mařa) - Aleš Weinfurter (Turan), Jan Kouřil (Janoch), Lukáš Veselý (Scarynho), Václav Seyfert (Sája), Martin Špicl (MaŠ)

ŽK: Martin Špicl, Václav Seyfert, Lukáš Veselý

V sobotu, 21. 3. 2015 od 20,00 hod., jsme sehráli poslední domácí utkání letošní sezóny. Soupeřem nám byl nepříjemný Slovan Brno, jehož jsme na podzim porazili na jejich palubovce v poměru - 6:3.

Soupeř začal aktivněji a ihned v první minutě po kombinaci nastřelil z úhlu tyč naší svatyně. Ve 2. minutě pak Plachta obral o míč obránce a parádní křižnou ranou otevřel skóre - 1:0. Ve 4. minutě jsme vykombinovali soupeře, Mařa přihrál doprava na nabíhajícího Míšu, který servíroval na zadní tyč Scarynhovi, jenž neměl problém zasunout do odkryté branky - 2:0. O minutu později jsme vytvořili před brankou hostů veliký závar, ale Jura na několikrát míč do branky nedotlačil. V 7. minutě vypálil soupeřův útočník do břevna a odražený míč poklidil pohotově jeho dobíhající spluhráč - 2:1. Za chvíli několikrát tvořil parádní tlak Turan, ale nakonec míč přes ležícího gólmana do branky neprocpal. Ve 14. minutě rozehráli aut Jura s Plachtou, narazili si míč a Plachta pohotově mezi nohama brankáře zvyšoval - 3:1. V 18. minutě pak obdržel míč vlevo na půlce Turan, pohotově parádně mezi obranou vyslal z první na nabíhajícího Scarynha a ten podél brankáře Slovanu trhal sítě - 4:1. V poslední minutě si narazil míč Janoch s MaŠem, ale první jmenovaný v jasné pozici jen razítkoval levou tyč.

Do druhé půli jsme si naordinovali zvýšení aktivity, jelikož první půle byla z naší strany hodně ospalá. V úvodu však opět nejdříve hrozili hosté a MaŠ při dvou akcích musel vykopávat z prázdné branky, podruhé za pomocí vrátivšího se Jury. Ve 26. minutě nakopl dlouhý míč Kumar na Sáju, ten patou přiťukl Mařovi, jenž pohotově obstřelil brankáře - 5:1. Za pár vteřin vybojoval míč Scarynho, přihrál na střed opět Sájovi, ten opět přihrál rychlíkovi Mařovi, jenž vymetl pravou šibenici branky Slovanu - 6:1. O minutu později, po žlutém faulu Sáji na hranici pokutového území, zahrával Slovan nepříjemný trestný kop, ale dělovku bravurně vytěsnil Kumar na roh. Za chvíli nejlepší hráč soupeře utekl po pravé straně a z úhlu razítkoval naši pravou tyč. Ve 28. minutě pak sebral míč soupeři Plachta, přihrál doprava MaŠovi, jenž pohotově servíroval na zadní tyč Míšovi a ten ve skluzu skóroval - 7:1. Ve 31. minutě se dočkali také hosté, když jejich hráč napravo obelstil Juru a krásnou křižnou ranou korigoval - 7:2. Ve 33. minutě si narazil Míša míč s MaŠem a opět pohotově prostřelil padajícího gólmana Slovanu - 8:2. Další velkou příležitost měl po narážečce s Mařou Jura, ale ze šestky pálil bodlem pouze do brankáře. Za dvě minuty zahrával rohový kop Sája na sběhnuvšího Juru, ten patičkou prodloužil míč na volného Janocha, jenž pohodlně doklepl do prázdné branky - 9:2. Ve 36. minutě přihrál na naší polovině Míša Plachtovi, ten ustál dva souboje s obránci a poté s tečí prostřelil míč mezi nohama gólmana - 10:2. Po další kombinaci pak servíroval na zadní tyč Scarynho MaŠovi, ale ten trestuhodně v jasné pozici nastřelil pouze brankáře Slovanu. Po další přihrávce na zadní od Plachty spálil rovněž jasnou příležitost Míša. Další velikou šanci měl opět po rychlé kombinaci a přihrávce na zadní od Scarynha kapitán MaŠ, ale prázdnou branku minul. Ve 38. minutě si pak v pravém rohu palubovky obhodil obránce MaŠ a přihrávkou pod sebe našel volného Míšu, jenž neměl problém zapečetit svůj dnešní hattrick - 11:2. Poté hned dvakrát loboval ležícího gólmana po přečísleních Sája, ale jednou trefil tyč, podruhé mířil mimo. Vteřinu před koncem utkání pak pohotově vzduchem servíroval Sája na nabíhajícího Scarynha na vzdálenější tyč a ten prostřelil vše, co mu stálo v cestě - 12:2.

Sumarumárum: V první polovině utkání náš výkon byl hodně vlažný, ale i přesto jsme se dostali do pohodlného vedení. Ve druhém poločase jsme již výkon výrazně zlepšili a odevzdanému soupeři jsme již nedali žádnou šanci. V posledním utkání na domácí polubovce před 80 diváky jsme se tak rozloučili vysokou výhrou a zabezpečili jsme si tak již jistou druhou pozici v KP. Hned v první halové sezóně jsme tak získali velmi cenný úspěch. SAN MARINO OLÉÉÉÉÉÉÉÉ !!!!! Všem divákům děkujeme za krásnou podporu v průběhu celé sezóny !!!