Brno Open - neděle 18.1.2015 - Brno - Rybnická

18.1.2015 - MaŠ

Naše branky: Ondřej Halas 1:1, Tomáš Koláček (Martin Špicl) 2:1

Sestava: Petr Ondroušek - Ondřej Halas, Martin Midrla, Tomáš Koláček, Václav Burian - Jan Kouřil, Vojtěch Divácký, Martin Špicl, Aleš Weinfurter

V neděli, 18. 1. 2015 od 13,00 hod., jsme sehráli další utkání "zimní ligy". Soupeřem nám byla vedoucí Kampa.

Ihned v první minutě nakopl dlouhý míč Kumar na Janocha, ale ten nadvakrát míč za záda gólmana neprocpal. Hra byla vyrovnaná, avšak ani jeden tým brankáře nedokázal překonat. V 7. minutě nastřeloval míč na zadní tyč Skunk, ale MaŠ nemohoucně do prázdné branky míč nedal. Kampa několikrát hodně zahrozila, ale PetrO byl v naší brance vynikající a bezchybný. Minutu před koncem první půle se soupeř dostal do brejku a zakončil jej nekompromisní ranou pod břevno - 0:1.

Na začátku druhého dějství obral na půlce o míč soupeře Skunk, utekl po levé straně a parádní dělovkou prostřelil vše, co mu stálo v cestě - 1:1. Náš tlak sílil, ale překonat soupeřoval gólmana se nám ne a ne podařit. Tři minuty před koncem pak zahrával rohový kop MaŠ, našel před branku sběhnuvšího Koblížka, ten se obtočil okolo obránce a následně procedil míč do branky soupeře - 2:1. Těsně před koncem musel opět zasahovat vynikající PetrO a udržel tak skvělým zákrokem naše vítězství.

Sumasumárum: Ve vyrovnaném utkání jsme přeci jen silnou vůlí přetlačili zobáček vah na naši stranu a dokázali jsme tak vybojovat velmi důležité první 3 body.