ASM B - R. I. P. 3:3 (1:0)

Brno Open - neděle 18.1.2015 - Brno - Rybnická

18.1.2015 - MaŠ

Naše branky: Martin Špicl (Ondřej Halas) 1:0, Martin Špicl (Petr Ondroušek) 2:0, Václav Burian (Aleš Weinfurter) 3:0

Sestava: Petr Ondroušek - Ondřej Halas, Martin Midrla, Tomáš Koláček, Václav Burian - Jan Kouřil, Vojtěch Divácký, Martin Špicl, Aleš Weinfurter

ŽK: Ondřej Halas

V neděli, 18. 1. 2015 od 13,35 hod., jsme nastoupili k dalšímu utkání "zimní ligy". Soupeřem nám bylo silné mužstvo hrajíčí OP - R. I. P.

V tomto utkání jsme hráli o hodně lépe, než v tom předchozím. Soustředili jsme se na dobrou obranu a soupeře jsme téměř do ničeho nepouštěli. A pokud se za naše záda někdo od soupeře dostal, vynikající PetrO jej decimoval super zákroky. Po naší rychlé akci po pár minutách pronikal Janoch, ale jeho rána skončila nakonec vedle. Následný průnik všudybyla Skunka orazítkovala pouze gólmana soupeře. V 8. minutě zahrával trestný kop Skunk, napálil zeď, odražený míč mu přiťukl zpět Janoch, Skunk opět vypálil, brankář vyrazil, MaŠ rychle doklepl a dostal náš tým do vedení - 1:0. Po křižné náhrávce od Janocha mohl zvyšovat opět MaŠ, ale levačkou jen těsně minul.

Druhý poločas jsme nezačali dobře a po našem propadu zakončoval v megatutovce soupeř jen do tyče. Poté pronikal po pravé straně Koblížek, ale jeho následnou dělovku vyrazil brankář R. I. P. do bezpečí. PetrO nás opět držel nad vodou a přidal postupně několik výborných zákroků. Ve 14. minutě vyhodil dlouhý prudký míč přes celé hřiště právě PetrO, MaŠ si zpracoval míč na prsa okolo obránce, udělal kličku i gólmanovi a zvyšoval naše vedení - 2:0. Další branku mohl vsítit Divácký, když mu tvrdě servíroval na zadní tyč Skunk, ale první jmenovaný trefil jen boční síť. V polovně druhé půle začal soupeř hrát power-play, v jehož úvodu jim sebral míč Turan, přihrál ještě doprava Kumarovi a ten do prázdné branky zvyšoval skóre - 3:0. Bohužel ihned vzápětí jsme obdrželi při hře bez gólmana korigující branku - 3:1. Poté chyboval na půlce MaŠ, soupeř zakombinoval, nastřeloval před branku, kde vyrazil míč PetrO, ale vracející se MaŠ zahrál rukou a byla z toho penalta. Tuto náš gólman vyrazil, ale míč doklepl dobíhající hráč R. I. P. - 3:2. Zvyšoval přes celé hřiště mohl ještě MaŠ, ale jen těsně minul. V poslední minutě se nakonec soupeř dočkal a ranou do levého horního růžku vyrovnal - 3:3.

Sumasumárum: Bohužel, po velice slušném výkonu jsme si postupně vytvořili dostatečný tříbrankový náskok, který jsme však díky chybám ztratili v posledním 5-ti minutách. Další body hold musíme vybojovat příští víkend, kdy nás čeká Nasan a Outsiders.