ASM B - West Žab B 6:0 (2:0)

3. třída, skupina B - neděle 10.5.2015 - Brno - Řečkovice

10.5.2015 - MaŠ

Naše branky: Jan Maňásek (Martin Špicl) 1:0, Jan Maňásek 2:0, Martin Špicl (Jiří Mašek) 3:0, Aleš Weinfurter (Jiří Mašek) 4:0, Jan Maňásek (Aleš Weinfurter) 5:0, Martin Špicl (Jan Maňásek) 6:0

Sestava: Václav Burian (Kumar) - Jan Maňásek (Buldog), Jiří Mašek (Jura), Martin Midrla (Mates) - Jan Kouřil (Janoch), Vojtěch Divácký (Divácký), Aleš Weinfurter (Turan), Martin Špicl (MaŠ)

ŽK: Vojtěch Divácký

V neděli, 10. 5. 2015 od 9,50 hod., jsme sehráli další mistrovské utkání našeho rezervního týmu. Soupeřem nám byl nelehký West Žab "B", se kterým jsme na podzim remizovali hokejově - 6:6.

Od úvodních minut jsme převzali aktivitu na svoje turfy a soupeře jsme do ničeho nepouštěli. V úvodu se do šancí dostali Jura, Divácký a dvakrát MaŠ, všemi pokusy jsme však trefovali jen dobře postaveného gólmana soupeře. V 10. minutě přerušil rozehru soupeře Kumar a skvěle uvolnil MaŠe, jenž naznačil střelu, ale na místo toho servíroval dobře postavenému kapitánu Buldogovi, který nekompromisní ranou k tyči otevřel skóre - 1:0. Do další velké příležitosti uvolnil narážečkou Jura Janocha, ale ten opět jen vyprášil dres brankáře West Žabu. Do další velké šance se dostal po přihrávce od Jury také Turan, ale i on byl vychytán. V 15. minutě se poprvé dostali do šance hosté, nejlepší střelec soutěže se uvolnil přes Buldoga a vypustil projektil, kterým orazítkoval obě tyče Kumarovi svatyně. V 17. minutě se uvolnil MaŠ a řitil se sám na gólmana, soupeř jej však v poslední chvíli fauloval a trestný kop nekompromisně zakončil opět Buldog další brankou - 2:0. Těsně před koncem poločasu ještě vystřihl parádní zákrok Kumar a udržel tak svoje již třízápasové čisté konto - gratulujeme.

Druhou půli započali lépe hosté a hned v jejím úvodu se uvolnil jejich nejlepší hráč na pravé straně a servíroval na zadní tyč volnému spoluhráči, jeho pokus však vykopl na brankové čáře Jura. Ve 25. minutě se uvolnil na levé straně Jura, obhodil si obránce a do běhu servíroval na zadní tyč MaŠovi, jenž prostřelil gólmana West Žab - 3:0. Ve 30. minutě měl další příležitost náš dnešní soupeř, ale Kumar parádním akrobatickým zákrokem tuto zastavil a do bezpečí odehrál míč špílmachr Buldog. Poté tvrdě a křižně zakončoval po další naší kombinaci Divácký, ale jeho dělovka jen těsně minula pravou tyč. Ve 32. minutě vysunul vtipnou přihrávkou Buldog Juru, ten naservíroval pod sebe na Turana, který přesným klepnutím k levé tyči zvyšoval náš náskok - 4:0. O 3 minuty později si skvěle narazil míč kapitán Buldog s Turanem, míč si pustil okolo obránce a nádhernou ranou vymetl pravou pavučinu branky soupeře - 5:0. Ten bombarďák zraje jako víno a všichni již se těšíme, co předvede příště !!! Další velkou příležitost vybojoval pro MaŠe Mates, když před gólmanem ještě posunul míč doleva na prvního jmenovaného, ale ten z úhlu jen těsně přestřelil. Ve 38. minutě jsme opět soupeři hodně zatápěli, přihrávku od Jury ještě posunul ze středu na zadní tyč agilní Buldog na MaŠe a ten neměl problém trefit odkrytou branku - 6:0.

Sumasumárum: Další dobře zvládnuté utkání s nebezpečným soupeřem. Hvězdou utkání byl opět bezesporu kapitán na správném místě - Buldog. Svoji další nulu vychytal Kumar a i díky němu je naše jarní skóre famózní - 29:1. Avšak i ostatním patří za dobrý výkon velké DÍKY. Jen tak dál pánové, už příští týden nás čekají další dvě nelehká utkání. SAN MARINO OLÉÉÉÉÉÉ !!!!!!