Divize E - pátek 16.10.2015 - Křenovice

17.10.2015 - MaŠ

Naše branka: Jiří Mašek (Václav Burian) 1:1

Sestava: Václav Burian (Kumar) - Jiří Mašek (Jura), Ondřej Halas (Skunk), Václav Seyfert (Sája) - Jan Kouřil (Janoch), Martin Mašek (Mařa), Lukáš Veselý (Scarynho), Martin Špicl (MaŠ)

V pátek, 16. 10. 2015 od 20,15 hod., jsme sehráli další mistrovské utkání v Křenovicích s loňským vítězem KP - Technikou Brno. Do zápasu jsme šli s tím, že konečně chceme vyhrát a chceme proto udělat vše.

Od prvních minut jsme byli aktivnější a domácí se soustředili pouze na obrannou fázi. První naši velikou příležitost měl Scarynho, jenž si vyvedl míč z levé strany do středu a křižnou ranou jen o milimetry minul branku. O dvě minuty později servíroval na zadní tyč Sája míč Skunkovi, ale tomu v jasné příležitosti míč sjel z nohy. O minutu později pálil tvrdě Jura, ale i jemu chybyly centimetry. V 8. minutě pak servíroval ze středu pole Jura míč na sbíhajícího Mařu, ale ten ve 100% šanci minul branku. Náš tlak pomalu opadal a hra se vyrovnala. V 15. minutě se dostal do velké příležitosti Skunk, ale jeho rána byla zablokována a stejně tak dopadla Sájova "suprovka". V 17. minutě udělal v obranné fázi hrubku Sája a domácí hráči se řítili 2 na našeho gólmana, dělovku však naštěstí zastavila pravá tyč branky Kumara. Ve stejné minutě jsme opět domácím hodně zatopili, na konci akce byla tvrdá rána Maři, kterou však vytěsnil reflexivně gólman Techniky. O minutu později přihrál mezi obranou Jura bratra Mařu, ale ten svoji šanci opět zahodil.

Hned ve 22. minutě se dostal do příležitosti Sája, ale jeho pokus byl zablokován. Z protiútoku postupovali do naší obrany 2 na 2, po přihrávce následovala střela z úhlu, která skončila v naší svatyni - 1:0. Ve 24. minutě přihrával Scarynho, jež vybojoval míč, Sájovi na zadní tyč, ale gólman domácích vytáhl super zákrokem míč na roh. Ve 27. minutě vyhodil míč Kumar na Juru, ten podržel míč, přešel přes 3 hráče a parádní dělovkou vymetl pravý horní růžek branky domácích - 1:1. Ve 32. minutě se uvolnil na levé lajně opět Jura, vypálil, ale brankář Techniky opět kryl. Ve 33. minutě vyhodil domácí brankář dlouhý míč, Scarynho se nedohodl při bránění s Kumarem a domácí útočník šťastně obhodil našeho brankáře - 2:1. O minutu později ztratil míč při rozehře Mařa a domácí hráč šel sám na Kumara, který však super zákrokem vyrazil. Od 38. minuty jsme hráli power-play, ale Technika dobře bránila, pošesté však faulovala - desetimetrový kop. Dělovku Jury však gólman nadvakrát zlikvidoval. Další desetimetrový kop jsme kopali 40 vteřin před koncem, ale Scarynho minul brnku.

Sumasumárum: Co k tomu říct ? Hrajeme, jsme lepším týmem, neskutečně se nadřeme na každou branku a dostáváme laciné. Dnes jsme si opět nezasloužili prohrát a rozhodně jsme nebyli horším týmem, na zásluhy se však nehraje. Domácí jsme v prvních minutách doslova zamčeli, ale největší šanci měli po naši hrubce právě oni. Technika nás však vyškolila z efektivity a v Křenovicích zůstávají všechny 3 body. Příští týdem se musíme semknout a proti Havlíčkově Brodu musíme na domácí palubovce všichni nechat všechno a vyhrát.